reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ja tez bym nie chciala 10 kg przekroczyc, ale biorac pod uwage ze mam dosc malo ruchu, to nie wiem jak to bedzie...


ckai3e3knlg02eze.png
 
Juliana, gratuluję :)

Ja miałam dzisiaj wizytę. Nie wiem ile teraz ma wzrostu dzieciaczek, jaka waga i jaka płeć :/ Widziałam tylko bijące serce. Pani Doktor zrobiła mi ktg, ale nic mi nie powiedziała. Jedyne co wiem, to mam uważać z ciśnieniem, bo mogą być problemy z łożyskiem. A poza tym do 20-go tc mam brac duphaston i powoli mam zmniejszać dawkę leku. Coraz bardziej jestem za usg 3D. Dostałam numer do ginekologa i po świętach będę dzwonić.

Widzę, że u Was przygotowania pełną parą. Ja na razie nic nie mam. Nawet ochoty nie mam na robotę. Do tego głowa mnie boli, a w nocy dostałam katar i gardło mnie pobolewa :/

Gabeee, u nas cytologię darmową co dwa/trzy lata robi się, a tak kosztuje 10/15zł.

Molly, mloda zonka, ja 3kg już przytyłam.

Mloda zonka, śliczną masz córeczkę.

Kochane, my również życzymy Wam zdrowych, pogodnych Świąt, oraz mokrego dyngusa :*

Pozdrawiam.
 
Ufff..jestem spowrotem, w kościele ludzi tłum do spowiedzi :p w sklepie jeszcze gorzej....masakra...ja też nie lubię za bardzo tych świąt... boże narodzenie lubię, a za wielkanocą nie przepadam. Mnie denerwuje ta przed świąteczna panika. U mnie w domu zawsze dojdzie do jakiejś awantury podczas przygotowań :p Wogóle myślę, że tak naprawdę na nowo polubię święta jedne i drugie jak w domu będą dzieci. W MOIM domu MOJE dzieci. Wtedy zupełnie inaczej to wygląda.

Ja pierwszą w życiu cytologię miałam miesiąc temu. Ale dzięki Bogu miałam więcej szczęścia niż rozumu i wszystko jest dobrze. Znaczy jestem w 2 gr więc może być :p

Martya ja się nie znam na ciśnieniu, zawsze mam takie samo, ale może zmierz sobie za jakiś czas czy się nie unormowało? A jakie zawsze masz?

Zawsze mam niskie ciśnienie w okolicy 100-110/60, martwi mnie ten wysoki puls. Czuję jak wali mi serce i tak jakbym miała kamień na klatce, dusi mnie. Jak weszłam po schodach to nie mogłam złapać oddechu :(
 
Martya to może jedz na pogotowie?? lepiej dmuchać na zimne...jak mówisz, że oprócz ciśnienia i takiego tętna dusi Cię i czujesz ucisk to może lepiej to skontrolować...zdrówka kochana!
 
Poleżałam, odpoczełam i teraz jest już lepiej. Czytałam, że podwyższony puls jest w ciąży normalny, a dziś się trochę zdenerwowałam no i sporo zajęć jest przed świętami więc to pewnie dlatego.
 
Dziewczyny zapisujecie się na usg połówkowe? Na który tydzień jeśli tak? równo 20, czy może szybciej lub później?

Ja jestem zapisana na 4 kwietnia na 4D połówkowe, ale nie wiem czy to dobry czas, bo według OM to będzie 19 tydzień, a według USG 21...i już sama nie wiem czym się kierować. Ten lekarz jest albo 4 kwietnia albo 18 kwietnia i zastanawiam się, czy 18 nie będzie za późno, a 4 za wcześnie :hmm:
 
reklama
Do góry