reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Witajcie Kochane ☺ Dołączam do Was późno, łapiąc się na końcóweczke września, bo termin wypada na 30. W tym tygodniu miałam badania prenatalne, polegającw na badaniu najważniejszych marketów i wszystko wyszło bardzo dobrze ☺ Jak tam Wasze brzuszki, dużo urosłyście? Życzę wszystkim zdrowia
 
Witajcie Kochane ☺ Dołączam do Was późno, łapiąc się na końcóweczke września, bo termin wypada na 30. W tym tygodniu miałam badania prenatalne, polegającw na badaniu najważniejszych marketów i wszystko wyszło bardzo dobrze ☺ Jak tam Wasze brzuszki, dużo urosłyście? Życzę wszystkim zdrowia

Witaj , ja 28 września :))
 
Dziewczyny jak jesteście nastawione do badań prenatalnych ? Czy wszystkie je robilyście ?
Robiłam nieinwazyjne badania prenatalne w 13 t.c. Jest to badanie specjalistycznym sprzętem usg, który pozwala zbadać najważniejsze markery chorób genetycznych lub wad rozwojowych. Ja wolałam zrobić niż gdyby coś po urodzeniu było nie tak żałować, że nie spróbowałam działać. Nie robiłam tych badań pod kątem ew. zabicia chorego dziecka, ale aby w razie wad które można leczyć już na etapie prenatalnym pomóc. Na szczęście z moim maluchem jest wszystko w porządku ☺
 
reklama
Mi nawet nie powiedziano o tym ze jesli cos może być nie tak Bedzie mozna pomoc maluchowi jeszcze w moim
Brzuchu , powiedziano ze pomogą mi mniej więcej stwierdzić czy dziecko jest chore czy nie , wiec stwierdziłam ze nie ma sensu sie stresować
 
Do góry