reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Przy pierwszym dziecku miałam za mało pokarmu, nic mi nie leciało wcześniej. Karmilam piersią jednocześnie z butelką w zasadzie od porodu, bo już w szpitalu butle dostawałam.
Teraz pewnie też tak będzie.


Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Przy pierwszym dziecku miałam za mało pokarmu, nic mi nie leciało wcześniej. Karmilam piersią jednocześnie z butelką w zasadzie od porodu, bo już w szpitalu butle dostawałam.
Teraz pewnie też tak będzie.
Kochana wcale nie musi być tak samo przy drugim dziecku:tak: u mnie było odwrotnie...pierwsza córkę udało mi się karmić piersią rok czasu więc mając już doświadczenie liczyłam że drugą będę karmić do drugiego roku życia ale wyszło inaczej na samej piersi była nie cały miesiąc :unsure:
potem na karmieniu mieszanym pierś i mleko modyfikowane do 3,5 miesiąca życia no i po tym czasie już tylko na mm..
 
Zobaczymy, mam nadzieję, że się uda teraz, bo w sumie na mm kupa kasy szła. A i tak było fajnie, bo mogliśmy kupować zwykle bebiko, a nie jakieś specjalistyczne drogie mleka.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
U mnie córcia zaczęła od NAN Pro bo to mleko dostawała w szpitalu, potem próbowaliśmy jej podawać Bebiko ale jej nie podeszło i w końcu zasmakowała w Human-ie. Raz mąż kupił to mleko Humana w promocji z pluszową owieczka to młoda ma ją do tej pory czyli już 5 lat :rofl2:
I tak jest do niej przywiązana ze jakbym jej powiedziała że jakieś zabawki musi oddać to by szybciej pozbyla się lalek, klocków i koników MLP niż tej owieczki:laugh2:

O taką jak na tym zdjęciu z internetu...
dwupack_z_owieczka2.jpg
 
Do góry