reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
też mam taka suche skóre - nawet kupiłam olejek do mycia ciała z avene ale duzo mi nie daje ale teraz boje sie go nie stosować bo chyba będe sie sypać hehe
 
No ja tez sie smaruje to olekiem,to emolientem ale ulga jest na krotko. Wczoraj jak zaczeła swedziec to myślałam że się wściekne...widocznie takie uroki ciąży :)
 
Ja zawsze miałam skórę po której mogłam rysować ale mąż jak tylko się dowiedział że jestem w ciąży kupił mi zestaw palmersa. Balsamem cała się smaruję i nie mam już problem ;) Więc polecam na suchą skórę ;)

A czy macie może problem z takimi krostkami na brzuszku ? bo mi od czasu do czasu wyskakują, na początku swędzą a później robi się strupek. Ale nie chcą się goić w ogóle :(
 
czechow - dzięki będe próbować
Rielle - kupiłam Palmersa na promocji 2 za 1 i mimo że wąchałam go w sklepie to na sobie nie mogłam znieść tego zapachu. Oddałam z ulgą ciężarnej koleżance :)
 
reklama
maruda 202 - Ja znowu uwielbiam te kakaowe zapachy więc mi nie przeszkadza. A może neutrogena ? Kiedyś w zimie bardzo mi pomogła i prawie w ogóle nie pachnie :)
 
Do góry