reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ja też mam problem z suchą skórą, mi nic nie pomaga. Do tego pojawiły się okropne przebarwienia na twarzy wiec pewnie lato czeka mnie z filtrem 50 żeby po ciąży jeszcze jakoś wyglądać.
 
Czesc Anik kochana jak sie czujesz ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Dobrze :)
Leci dzień za dniem, mam sporo roboty więc nie myślę. Krzyś mi się niestety rozłożył - ma zapalenie oskrzeli. W niedzielę na pomocy całodobowej byliśmy, dostał antybiotyk, na szczęście jest lepiej.
Ćwiczę już drugi miesiąc, schudłam w sumie sporo... jeszcze trochę i będzie jeden rozmiar niżej, więc super :)
 
Dobrze :)
Leci dzień za dniem, mam sporo roboty więc nie myślę. Krzyś mi się niestety rozłożył - ma zapalenie oskrzeli. W niedzielę na pomocy całodobowej byliśmy, dostał antybiotyk, na szczęście jest lepiej.
Ćwiczę już drugi miesiąc, schudłam w sumie sporo... jeszcze trochę i będzie jeden rozmiar niżej, więc super :)

A kiedy kochana wracasz do staran ? :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja dzis po wizycie u gin. Wypytalam sie o opis usg. Wszystko ok. Podał mi wszystkie pomiary dzidzi. Rosnie zdrowo. Zadnych odchylen nie ma. Wyniki ogolnie dobre. Jedynie przepisal mi zelazo bo mam lekką anemię.
Po poludniu zaś bylam na grupowym spotkaniu z anastezjologiem i polozną z porodowki, ktore dotyczylo metod łagodzenia bòlu porodowego i możliwosci zastowania znieczulenia zewnątrzoponowego przy porodzie naturalnym. Fajnie , że dzisiaj mòj szpital ma tyle do zaoferowania w tym temacie. Nie to co 11 lat temu. Tamten poròd źle wspominam. Tym bardziej , że zakonczył się użyciem kleszczy.

Napisane na 9005X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluję udanej wizyty:) u mnie w szpitalu takich spotkań chyba nie ma, ciekawe jak z tym znieczuleniem będzie w praktyce.
Jakie miałaś wyniki, że dostałaś żelazo? Ja na razie walczę naturalnie, ale już dwa razy miałam wyniki poniżej normy, teraz będą kolejne badania i zobaczę czy coś się zmieni.
 
Do góry