reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ja dostalam ostatnio od położnej pròbki balsamu palmersa. Jest rewelacyjny. Gdzie go kupowałyscie i jaka jest cena

Ja kupowałam w Rossmanie,często są tam na niego promocje z kartą Rossnę.

Co do grypy żołądkowej to wydaje mi się że powinno się jeść coś lekko strawnego i pić dużo żeby się nie odwodnić:/
 
jak tam mamusie po weekendzie ???
Ja od dziś na L4 i wielka laba (sama w domu z energicznym 3 latkiem)
ciągle bolą mnie dolne plecy i tyłek i chyba lepiej nie bedzie
 
Ja juz zlapalam pierwsze promienie slonca najpierw na twarzy (niestety juz widac ze niekorzystnie bo mam brazowe plamy na czole)a wczoraj wystawilam moje blade nogi na sloneczko jak czytalam ksiazke na werandzie. Nawet kolorek zlapaly

Napisane na 9005X w aplikacji Forum BabyBoom
 
fajnie sie masz ja majówkę miałam zajętą ale piątek mój bo też mam mieć ładną pogode
ja już kupiłam sobie krem z filtrem +50 bo boję sie przebarwień
 
Witam dziewczyny Chciałabym dołączyć do wrześniowych mamusiek Od dawna zabieram sie za napisanie do Was ale co chwile cos... Mam do Was pytanie od kilku dni prawie cały czas czuje ruchy dziecka prawie cały dzień z małymi przerwami i wieczorem to samo. Ruchy cały czas czuje na dole brzucha Niewiem już co mam myślec czytałam rożne opinie i wole poradzić sie was ponieważ jesteście na tym samym etapie co ja. Niby powinnam sie cieszyć ze cały czas czuje ze sie rusza ale niewiem czy to nie za często zastanawiam sie kiedy ten maluszek wogole śpi... Wizytę mam 16 maja wiec jeszcze trochę czasu. Bardzo proszę Was o informacje jak to u Was wyglada może to normalne tylko jestem przewrażliwiona
 
Witam dziewczyny Chciałabym dołączyć do wrześniowych mamusiek Od dawna zabieram sie za napisanie do Was ale co chwile cos... Mam do Was pytanie od kilku dni prawie cały czas czuje ruchy dziecka prawie cały dzień z małymi przerwami i wieczorem to samo. Ruchy cały czas czuje na dole brzucha Niewiem już co mam myślec czytałam rożne opinie i wole poradzić sie was ponieważ jesteście na tym samym etapie co ja. Niby powinnam sie cieszyć ze cały czas czuje ze sie rusza ale niewiem czy to nie za często zastanawiam sie kiedy ten maluszek wogole śpi... Wizytę mam 16 maja wiec jeszcze trochę czasu. Bardzo proszę Was o informacje jak to u Was wyglada może to normalne tylko jestem przewrażliwiona

Nie stresuj się dziewczyno.
Może te niektóre ruchy to skurcze rozciągającej się macicy? Albo jesteś bardziej wrażliwa i masz większe wyczucie ruchów.

U mnie mały jest aktwny tak 3-4 razy dziennie - przed południem, koło 18 i przed 21.
 
reklama
Ja tez czuje ruchy w dole brzucha bo tam moja dzidzia ma nóżki oraz w okolicach pępka bo czasem główka również uderza. Jeśli chodzi o częstotliwość to ja odczuwam jak sobie siadam lub się kładę żeby odpocząć. A jak jestem aktywna to rzadziej. Ogólnie ruchy odczuwam od jakiegoś tygodnia bardzo regularnie i często.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry