reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
Cześć dziewczyny jak się czujecie ?

Ja we wtorek byłam na wizycie i dostałam Albothyl ... Wczoraj zaczęłam kurację ale po przeczytaniu kilku opinii aż mi się odechciało... Któraś z Was może brała to paskudztwo ? Dodatkowo jeszcze Heviran na opryszczkę na ustach... Mimo że 5 razy się pytałam czy napewno dziecku nie zaszkodzi dalej mam wątpliwości...

Rosie - jak bóle głowy ? przeszły ?
Pozdrawiam !
 
Ja wlasnie musialam sie na chwilke polozyc bo zaczelo mnie cos ćmić w dole pleców. To jest taki dziwny ból jakbym miala jutro dostać okres. Napięć brzucha nie mam więc mam nadzieje , że to nie zapowiedź skurczy.

Napisane na 9005X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny jak się czujecie ?

Ja we wtorek byłam na wizycie i dostałam Albothyl ... Wczoraj zaczęłam kurację ale po przeczytaniu kilku opinii aż mi się odechciało... Któraś z Was może brała to paskudztwo ? Dodatkowo jeszcze Heviran na opryszczkę na ustach... Mimo że 5 razy się pytałam czy napewno dziecku nie zaszkodzi dalej mam wątpliwości...

Rosie - jak bóle głowy ? przeszły ?
Pozdrawiam !

Bóle głowy odeszły , wgl zauważyłam ze tak
Mam za każdym razem kiedy jem kapustę , nie potrafię powiązać tego z niczym innym ale
To juz 4 raz kiedy po zjedzeniu na wieczór pękała głowa i nie przechodziła przez dzien lub dwa , teraz juz ok :)
Mnie troche z tylu z prawej strony bolało , ostatnio tak mocno ze myślałam ze mam zapalenie nerek , wzięłam
Paracetamol bol odeszedl tylko na chwile , przeleżałam swoje na lewym
Boku i odeszło , chyba dzidzia naciskała na nerwy ..:) teraz juz za każdym razem jak tak sie dzieje kładę sie na lewym boku :)

Za to mam
Straszny problem z krwawiącymi dziąsłami i pomimo tego ze na maści i płukance jest napisane ze nie powinno stosować sie tego w ciąży wole brać bo chyba lepsze to niż stracić wszystkie zeby i zaszkodzić jakos małej przez zakażenie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie też krwawią dziąsła, może nie codziennie ale kiedyś mi się to nie zdarzało. Kupiłam sobie delikatniejszą pastę i mam nadzieję że to trochę ograniczy krwawienie.

ANIACZARNULA - nie znam tego leku ale też teraz biorę anytbiotyk - jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i mimo że czuję się trochę niepewnie to pomyślałam że nie biorąc go też mogę zaszkodzić dziecku / sobie.... to zawsze trudna decyzja.
 
No właśnie zawsze są wątpliwości i mimo wiedzy że przecież ginekolog krzywdy dziecku by nie wyrządził to takie złe przeczucia mam ;)
Mi też krwawią ale kupiłam bardziej miękką szczoteczkę plus listerine po każdym umyciu . I jest zdecydowanie lepiej ;)
 
Cześć dziewczyny!,
Ja tak jak i Wy mam termin na wrzesień, dokładnie na 10 września. Ale czy we wrześniu urodzę tego nie wiadomo, bo na pewno będę miała cc. Aktualnie zaczęłam 7 miesiąc i dowiedziałam się , że mam krótką szyjkę macicy 1 cm. Nie załamuję się i leżę grzecznie w łóżku :):)
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :)
 
reklama
Hej maruda202 , oj kopie kopie , ale to cudowne uczucie , ja bardzo go lubię :) Kogo się spodziewasz dziewczynki czy chłopczyka? Ja wybrałam takie imię , którego nikt ze znajomych i rodziny niema :p
 
Do góry