reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówek czas wolny :)

reklama
ja wlasnie widzialam pierwszy raz wczoraj :) a prawda jest to ze za rok czy 2 lata pewnie znowu zobacze i znowu sie zajaram :p podobno tak mam, ze zapominam :)
 
Ja połykam książki Polecam Cobena - kryminał, Cussler - sensacyjno-przygodowe, Roberts wszystkie z nutą romansu, ale również piszaca jako J.D Robb - seria o porucznik Dallas, teraz zaczytuję się serią o Mercedes Thompson Patrici Brigs - fantastyka. W domu na półkach króluje fantastyka i M ksiązki popularno-naukowe.
Z seriali oglądam tylko Pierwszą Miłość bo ma napisy :-p Pozostałe nie wiem bo długo nie mieliśmy TV, kupiliśmy w środe bo dzieci w domu a lepsze bajki niż laptop czy tablet.

Z filmów nie ma czasu na oglądanie, może jak zrobimy już z pokoju dwa mniejsze i TV będzie u nas to nadrobię zaległości
 
Dziewczyny moze Wy wiecie ze to jest ale ja przez przypadek trafilam na program na tvn style "o matko!" o kobiecie w ciazy :) zamierzam nadrobic stracone odcinki bo sprawdzalam jest dostepny na tvn player - wiec tym tez niedoswiadczonym polecam serdecznie :)
 
Dziewczyny, jak kiedys odwiedzilam przyjaciol, ich dzis juz 2 latek mial wtedy kilka miesiecy i grzecznie spal w drugim pokoju gdzie oni mieli sporo czasu dla siebie , dla nas i niejednokrotnie innych gosci - uslyszalam wtedy "Postepujemy dokladnie wg ksiazki na wzajem sie wspierajac w tym..." Dodam, ze byl to pierworodny syn, wiec ja bylam pod wrazeniem!
Na tamten czas tytul mnie nie interesowal - teraz jednak postanowilam sie zainteresowac i podzielic z Wami - pewnie bardziej zainteresowane beda te z nas ktore nie maja w tym zupelnie doswiadczenia ,ale moze juz mamusiom tez sie przyda :)

Podsylam link w pdf ksiazki

dr Eduard Estivill, Sylvia de Bejar
Uśnij wreszcie!
Jak pomóc dziecku zasnąć


Uśnij wreszcie.pdf - Dziecko - e-book - poki2 - Chomikuj.pl

Milej lektury! :)
 
Dziewczyny nie wiem czy lubicie taka tematykę, ale ja jestem fanka wiec chętnie sie podzielę.
Książki znanego polskiego sexuologa, psychologa
Lew-Starowicz
Jest cała seria
O kobiecie
O mężczyźnie
O miłości
I jako kontynuacja wyszła O rozkoszy

Na prawde bardzo prosto sie czyta i do tego nie raz wesoło ;)
 
reklama
Do góry