reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

Bafinka nie musisz czekac na okres z tym, ze wiem ze jakos tak jest ze jak dostaniesz okres w jakims czasie od pierwszej tabletki to trzeba sie jeszcze dodatkowo zabezpieczyc. Nie pamietam dokladnie ale jak bedziesz chciala to poszukam
 
reklama
klementyna, nie stresuj się tak. Dotrzymuję Ci kroku w braku @;).
Ja się nie stresuję, choć może się okazać,że jak w pierwszą ciążę naturalnie zajść nie mogłam,tak z drugą może być już hop siup, choć nie planuję już kolejnego dzieciątka. Ale by było jakbym teraz ot tak sobie wpadła;)

Powiem na pocieszenie,że moja kuzynka jakiś czas po porodzie poszła do kontroli po połogu, a ten jej mówi,że Pani jest w ciąży;). Tak więc jedno ma z marca a drugie ze stycznia kolejnego roku;)
 
klementyna, nie stresuj się tak. Dotrzymuję Ci kroku w braku @;).


Powiem na pocieszenie,że moja kuzynka jakiś czas po porodzie poszła do kontroli po połogu, a ten jej mówi,że Pani jest w ciąży;). Tak więc jedno ma z marca a drugie ze stycznia kolejnego roku;)


no widzisz, i jak tu się nie stresować :eek::eek::eek: tym bardziej że Alutek też tak od razu jak tylko się zdecydowaliśmy, w pierwszej owulacji się udał :eek::eek:

Ja chcę zacząć mega odchudzanie więc muszę być pewna, tym bardziej ze to odchudzanie farmakologiczne więc dość ryzykowne jesli by się okazało, że faktycznie mężuś postawił na swoim :eek::eek::eek:
 
aaa takie tam kontrowersyjne piguły, które kiedyś odchudziły mnie o 20 kg ...tylko na receptę i nie do kupienia w PL ;-) jak dzisiaj stanęłam na wadze to się przeraziłam...do zrzuty minimum 30 kg więc żadne diety nie pomogą bez pomocy farmakologii...niestety. Dużo za duża jestem a jeszcze 8 lat temu ważyłam 65 kg :zawstydzona/y: przy wzroście 175...piękne czasy kiedy wchodząc do sklepu z ciuchami mogłam coś kupić bez problemu. A teraz...tragedia :wściekła/y:
 
Bierze ktoras z Was tabletki AZALIA? Mi je gin przepisal, nie wiem czy je kupic bo na necie sa rozne opinie i czy one przenikaja jakos szkodliwie do pokarmu, bo karmie mojego babla.
 
Ostatnia edycja:
Ja za swoją @ nie tęsknię, sprawiała mi tylko mega problemy, mam nadzieję że po ciąży jakoś się unormuje, bo nie powiem marzy mi się jeszcze jedno dzieciątko a nie chciałabym powtórki z rozrywki.
 
reklama
ja właśnie telefonicznie usłyszałam od małżowiny, że jak jadę po test to koniecznie kwas foliowy też mam kupić :wściekła/y: ale on mnie wkurza :wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry