reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

reklama
aaa takie tam kontrowersyjne piguły, które kiedyś odchudziły mnie o 20 kg ...tylko na receptę i nie do kupienia w PL ;-) jak dzisiaj stanęłam na wadze to się przeraziłam...do zrzuty minimum 30 kg więc żadne diety nie pomogą bez pomocy farmakologii...niestety. Dużo za duża jestem a jeszcze 8 lat temu ważyłam 65 kg :zawstydzona/y: przy wzroście 175...piękne czasy kiedy wchodząc do sklepu z ciuchami mogłam coś kupić bez problemu. A teraz...tragedia :wściekła/y:

klementyna, coś w stylu adipex ? ja mam na nie chrapke :)
 
A warto sie tym truc? Tutaj znalazlam link do jakiejs strony na temat tego specyfiku ale jeszcze nie czytalam :-D Tabletki odchudzające adipex - skład, działanie, opinie, dawkowanie, efekty, skutki uboczne.


ja mam go przepisanego przez lekarkę, w Czechach jest normalnie dostępny w aptekach więc wolę to niż jakieś specyfiki kupione nie w aptece a juz nie daj boże przez neta. Czesi przecież też ludzie i skoro u nich można brac te tabletki i są dopuszczone do sprzedaży to są dla ludzi z takimi problemami jak ja.
 
ja mam go przepisanego przez lekarkę, w Czechach jest normalnie dostępny w aptekach więc wolę to niż jakieś specyfiki kupione nie w aptece a juz nie daj boże przez neta. Czesi przecież też ludzie i skoro u nich można brac te tabletki i są dopuszczone do sprzedaży to są dla ludzi z takimi problemami jak ja.

zgadzam się z Tobą, sa silne to fakt, dziłają na przysadkę mózgową i takie tam, ale znam mnóstwo dziewczyn które je stosowały i jak komuś nie służyły to odrazu organizm alarmował.
 
hmmm bebzonik mowi NIE WARTO klementynka bedzie je brac :eek: to co o tym myslec :cool: sama nie wiem:baffled: Moglybyscie jakies pro i konta napisac hmmmm Bo ja to nawet nie o sobie mysle tylko o moim M.
 
reklama
Do góry