reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

reklama
Zadzwoniłam do gina, bo mój okres trwa już 18 dni :szok::szok::szok: Opowiedziałam mu wszystko co i jak i stwierdził, że tak może się dziać przy pierwszym opakowaniu tabletek anty. A ja właśnie zaczęłam brać Cilest. Kazał się nie przejmować lub po 18 tabletce przestać brać, zrobić 7-dniową przerwę i potem kolejne opakowanie. Po tej przerwie powinno wszystko wrócić do normy. Niby zabezpieczenie jest, ale i tak mi to na nic, bo ciągle krwawię, więc z przytulanek nici. Biedny ten mój małż. O sobie już nie wspomnę.
Także dziś robię przerwę w tablekach, bo już 18 przyjęłam. Oby się to skończyło, bo mam już serdecznie dość.
 
Do góry