reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki intymnie...

reklama
Mi też niby pierwszy test wyszedł negatywny a już wtedy powinno wyjść pozytywnie. Byłam w grupie kobiet gdzie test był fałszywie negatywny, niby mały odsetek a jednak na mnie trafiło więc klementynka nigdy nie wiadomo. Ja mam teraz Paulinkę a kto tam wie co u Ciebie :rofl2::rofl2::rofl2:

Będę trzymać kciuki za twoje odchudzanie.
 
Ja bylam na przegladzie u gina, wszystko ladnie sie zagoilo, niestety antykoncepcji nie wybralam, bo tabletek nie chce, a na spiralke trzeba poczekac do pierwszego okresu.
Takze lipa. Chyba bedziemy musieli zaopatrzyc sie w gumki, bo moj maz jakis niepewny jest, ciagle slysze ze chce drugie dziecko, poki co bardzo uwazamy, ale wiadomo od takiego uwazania to sie dzieci rodza... Takze zeby nie zyc w stresie chyba trzeba bedzie cos poczynic w kierunku zabezpieczenia.
 
Ja nawet z gumką miałam obawy. Może to dlatego, że odkąd pamiętam biorę tabletki i nigdy nie musiałam się przejmować innymi zabezpieczeniami. Gumki używaliśmy może z 3 razy gdy zapomniało mi się tabletki czy byłam na antybiotykach. Na szczęście od 3 dni znowu łykam te prochy i gdy tylko skończy się okres będziemy mogli szaleć do woli, bez lateksu. S się już nie może doczekać, bo on tego też nie lubi.
 
Ja też w końcu zaliczyłam wizytę u gina no i niestety nadżerka mi się zrobiła, przypisał mi globulki, więc jak na razie jest celibat i kontrola styczeń/luty.
 
Klementynko - nie chce Cię straszyć...serce hihi Ale ciekawe czy będziesz pierwszą kobietką która z wrześnioweczek 2011 znowu będzie miała brzusio? ;);P :rofl2:
 
dziewczyny gratulacje udanych wizyt i zielonego swiatla na SEX.
:))
Motylla - oby nadżerka szybko sie zaleczyla i byś również mogla dzialać.

klementynko ale by bylo - szczerze to trochę wg mnie za szybko organizm nie zdązyl sie jeszcze zregenerować, a i róznica tak mala ze Alanek bylby jeszcze maluszkiem a mialby juz rodzenstwo które wymaga jeszcze wiecej uwagi.
mozna sie cieszyc oczywiscia bo kazde dzieciatko to DAR ale jednak moze w pozniejszym czasie...:tak:

tez za Mambusia ciekawa jestem ktora pierwsza oglosi ze kolejne baby w drodze?! :szok:

a u nas antykoncepcja lezy w lozeczku, mamy ja obok lozka jak zasypia to wydaje nam sie ze zaraz sie obudzi, wiec szkoda akcji zaczynac, a ogolnie tak z dzieckiem obok jakos nam sex glupio uprawiac.

Ja skonczylam karmić, czekam na okres i pomysle o tabl anty, bo bede mogla brac te normalne. z gumka to żadna przyjemność, wiec juz wole wcale nie dzialac w tym temacie. :happy: ogolnie to po I razie mialam dyskomfort, jakby tak mega ciasno i niezbyt przyjemnie mi bylo, wiec nie szczegolnie teskie za kolejnym razem, a na spokojny sex i dluga gre wstep. bym sie rozluznila na maxa spacjalnie nie ma warunków, tylko jakies szybkie akcje... a mi sie marzy: kolacja winko, i takie tam, a potem dopiero final, hihi ale marzenia?! :szok:
 
reklama
Do góry