reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Babydoll superowo!!! ja tez mam nadzije zobaczyć fasolke na kolejnym usg!!! oby tak było :tak: a gince napewno chodzilo o pecherzyk
 
reklama
babydoll dokladnie lekarka podała Ci wielkość pęcherzyka ciążowego :) nie martw się w tak wczesnej ciaży nie mówią raczej o "wielkości " zarodka bo ledwo go widać... tak samo jak niektóre kobiety piszą, ze w 4 tc zarodek ma tyle a tyle to jest raczej nierealne:)
 
Pajkaa święta racja. W 4 tyg to nawet pęcherzyka nie ma najczęściej.
Babydoll miałam dokładnie taką samą wielkość pęcherzyka i z moich obliczeń wynikało, ze ciąża powinna być starsza o tydzień. Na USG po 2 tyg dzidzia nadrobił 4 dni straty...więc rośnie jak na drożdżach. I raczej wiem kiedy dopszło do zapłodnienia. Po prostu mu się nie spieszyło
 
Po tak długim mozolnym szukaniu odpowiedniej Pani Dr. w końcu trafiłam na przewspaniałą Panią Dr. wiecie co z racji moich obaw przyjęła mnie o 22.30 wszystko wyjaśniła, nie straszyła i zobaczyłam swoją upragnioną kropeczkę :) powiedziała że jeżeli hcg jest powyżej 1000ml to jest szansa zobaczyć na usg wcześniej ponoć są marne szanse, mam jakieś 2 krwiaki więc potwierdziła moje obawy i przyznała rację że tak bardzo mi zależało na tej wizycie . Przepisała dufaston i kazała bardzo dużo odpoczywać przez kolejne 10 dni a jutro kolejne hcg dla sprawdzenia prawidłowego wzrostu :) mam zdjęcia super :) a moja kropeczka ma 3,5 mm
 
Po tak długim mozolnym szukaniu odpowiedniej Pani Dr. w końcu trafiłam na przewspaniałą Panią Dr. wiecie co z racji moich obaw przyjęła mnie o 22.30 wszystko wyjaśniła, nie straszyła i zobaczyłam swoją upragnioną kropeczkę :) powiedziała że jeżeli hcg jest powyżej 1000ml to jest szansa zobaczyć na usg wcześniej ponoć są marne szanse, mam jakieś 2 krwiaki więc potwierdziła moje obawy i przyznała rację że tak bardzo mi zależało na tej wizycie . Przepisała dufaston i kazała bardzo dużo odpoczywać przez kolejne 10 dni a jutro kolejne hcg dla sprawdzenia prawidłowego wzrostu :) mam zdjęcia super :) a moja kropeczka ma 3,5 mm
super, że taka "owocna" wizyta :-) oczywiscie czekamy na zdjęcia ;-) pzdr
 
dziewczyny ale jestem szczesliwa jestem w 5 tygodniu i3 dniu ciazy :) tak dokladnie niby wyszlo,malutki ma 13 mm,nastepna wizyta za miesiac...trzymam kciuki za wszystkie przyszle mamy... Ja juz jestem spokojniejsza i wszystko wyjasnione ;)




super gratulacje:)
bardzo się cieszę a ja mam wizyte 16.01 nie mogę się doczekac. Zle się czuję więc chyba bede zmuszona powiedziec po wizycie w pracy grrr
 
Ja na pierwszej wizycie byłam 4.01,wziełam ze sobę wynik moczu, krwi oraz toksoplazmoze chciałam ją zrobic jak najwczesniej by sprawdzic czy mam ujemną.Dostałam potwierdzenie że ciąża 5 tc,karte ciąży,zaświadczenie do pracy i listę kolejnych badań.Nie zdążyłam jednak ich zrobic bo wczoraj wylądowałam na kolejnej wizycie.W niedziele przed snem miałam niewielkie plamienie.Wczoraj przeleżałam mimo ze plamień juz brak a po południu pojechałam na kontrole.Okazało się ze wszystko ok i jest juz serduszko więc moje nerwy szybciutko się usokoiły,a wręcz euforia:-)
Dostałam profilaktycznie luteine i wybór czy chcę pracowac czy na zwolnienie.Wybrałam to drugie bo i tak się wybierałam od przyszłej wizyty i szef o tym wiedział,sam przyznał ze to nie miejsce dla kobiety w ciąży.
Synek się mamą nacieszy a mama synkiem,mamy teraz czas dla siebie
:-)
 
reklama
Do góry