reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

No ja już jestem umówiono na pierwsza wizytę w środę 4 stycznia o 12 na NFZ. A gdzieś 8-9 tydzień umówię sie do lekarza prywatnego
 
reklama
4.01 o 20:00 idę do lekarza :-)

20sta... jakaż to miła godzina na wizytę lekarską...
Jak mi kiedyś znany lekarz wyznaczył wizytę na 22:15 to go wyśmiałam. Nikt o takiej godzinie po całym dniu w robocie nie może funkcjonować normalnie i właściwie interpretować np. obrazu usg. To już jest przesada i odwalanie chałtury. Tylko w Polsce właśnie!!! hehe, od swojej gin wymagam ustawienia mnie jako pierwszej tudzież drugiej w kolejce hahahaha:-D
 
20sta... jakaż to miła godzina na wizytę lekarską...
Jak mi kiedyś znany lekarz wyznaczył wizytę na 22:15 to go wyśmiałam. Nikt o takiej godzinie po całym dniu w robocie nie może funkcjonować normalnie i właściwie interpretować np. obrazu usg. To już jest przesada i odwalanie chałtury. Tylko w Polsce właśnie!!! hehe, od swojej gin wymagam ustawienia mnie jako pierwszej tudzież drugiej w kolejce hahahaha:-D

Tak, zgadza się, ale ja się na wcześniejszą godzinę po prostu nie wyrobię...
 
Hejka :) Ja z sierpniówek dziś przenoszę się do Was :) Jestem w 5 tyg ciązy, anie jak z krwawienia wynika w 7 tyg. Odstawiłam tablety w listopadzie,więc mam nadzieję,że owulacja mi się nieco przesunęła i stąd tak to wygląda. W każdym razie-jest!
 
Hejka :) Ja z sierpniówek dziś przenoszę się do Was :) Jestem w 5 tyg ciązy, anie jak z krwawienia wynika w 7 tyg. Odstawiłam tablety w listopadzie,więc mam nadzieję,że owulacja mi się nieco przesunęła i stąd tak to wygląda. W każdym razie-jest!

Witamy i zapraszamy na pogaduchy do wątku "Wrzesień 2012" ;-)
 
Jeju jeju ja też 4.01 idę do lekarza tyle że o 7:30 muszę już być żeby się zarejestrować! Poproszę o zestaw badań do wykonania i może od razu zrobię :)
 
Jeju jeju ja też 4.01 idę do lekarza tyle że o 7:30 muszę już być żeby się zarejestrować! Poproszę o zestaw badań do wykonania i może od razu zrobię :)

A zrób standard: mocz, morfologię z glukozą, toksoplazmozę, WR, HIV i od razu na wizytę zanieś. Jedno z głowy. Ja w każdym razie taki mam plan:-D:-D
 
Cyniczna nie chcę płacić za badania zwłaszcza że idę na wizytę na NFZ. Mocz, morfologię i TSH miałam robioną 14. grudnia i póki co z tym pójdę.
 
reklama
Cyniczna nie chcę płacić za badania zwłaszcza że idę na wizytę na NFZ. Mocz, morfologię i TSH miałam robioną 14. grudnia i póki co z tym pójdę.

E, to na bieżąco jesteś :-D
Ja idę prywatnie, to i wyniki sobie zrobię prywatnie wcześniej... Wcześniej tzn. w piątek prawdopodobnie hehehehe

eeee, mdli mnie po kawie ince z mlekiem... oj, chyba się zaczyna...
 
Do góry