reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
witam:)
ja też miałam ostatnią miesiączkę 20.11.
.31.12.zrobiłam 2teściki-pozytywne:)16.01 idę na 1 wizytę do lekarza bo sadziłam że teraz jest za wczesnie:)mam nadzieję że wszystko będzie ok
pozdrawiam
Dziewczyny ale jestem szczesliwa jestem w 5 tygodniu i3 dniu ciazy :) tak dokladnie niby wyszlo,malutki ma 13 mm,nastepna wizyta za miesiac...Trzymam kciuki za wszystkie przyszle mamy... Ja juz jestem spokojniejsza i wszystko wyjasnione ;)
 
1 wizyta byla2.01. wg okresu jak sie liczy powinien byc dzis 7 tydzien... w dniu wizyty niby 6 tydzien wtedy!!!,ale pani doktor cos nie pasowalo bo maluszek byl bardzo malutki niby na 4 tydzien wygladal !!!kazala mi przyjsc dzis zrobila dokladniejsze badania i wyszlo ze to 5 tydz i 3 dzien... Moze owulacja sie przesunela... nie wiem niewazne! ale co ja sie przez ten tydzien czekania strachu najadlam,choc staralam sie byc dobrej mysli-no i jest dobra wiadomosc :-) 5t3d ach troche haotycznie napisakam :) no ale najwazniejsze ze dzidzia jest i prawidlowo rosnie ;)
 
Byłam, wróciłam... Jak to moja rodzinna powiedziała jedyne co może mi dać to "dobre słowo" póki co i płukanki z wody z solą. Migdałki nie są już zapalone, ale czopy ropne pozostały.

Mam się odezwać, jak nie będzie żadnej poprawy... To żem się urządziła...
 
Dziewczyny ale jestem szczesliwa jestem w 5 tygodniu i3 dniu ciazy :) tak dokladnie niby wyszlo,malutki ma 13 mm,nastepna wizyta za miesiac...Trzymam kciuki za wszystkie przyszle mamy... Ja juz jestem spokojniejsza i wszystko wyjasnione ;)

13mm? no, coś tu nie gra, w 6tyg. zarodek ma 4-6mm. 13mm to moja Tycia miała, jak byłam na usg na początku 9tyg. Jak ten gin mierzy i co mierzy?
 
czytalam teraz na necie faktycznie duzo cos podala... ale nic nie szkodzi nie bede sie stresowac... moze mam faktycznie cos pomieszane z tymi tygodniami ...
 
No faktycznie dużo.. Tom miał 8mm w ok 8 tyg...
teraz ide za tydzien, ciekawe co mi tam pomierzą ;-)
 
reklama
Do góry