monia_l
Wrześniowe mamy'07
Klavell kiedy przestalaś karmić piersią? bo ja mialam podobną sytuacje też denerwowalam się że jakoś dlugo nie mialam @ też już chcialam robić test ale wkoncu po 2 miesiącach od po odstawieniu od piersi Mateuszka dostalam @,więc się nie martw będzie OK!A mnie ten moj brak okresu do szalu doprowadza wczoraj zrobilam test wynik negatywny ale jak @ nie ma tak nie ma a dzis bardzo zle sie czuje
.
. no i wlasnie sie obudzil 
nie wiem czy to ze mną jest problem??!!??! Mąż siostry mojego męża również nie wytrzymywał tej atmosfery w domu, bo podobnie jak my teraz z początku mieszkali z moimi teściami i wyprowadził się. Gośka siostra męża poszła za nim bo wiadomo małżeństwo by padło. Ja również myślę o tym aby pójść do pracy i wynająć coś dla siebie bo ja normalnie fiksuje!!!! SERIO nie przesadzam. Mam dosyć tych głpich tekstów!!!
a tu cycek mnie strasznie nawala. Twardy choc mały ściągnął mleczko, zaczerwieniony w dwóch miejscach - zapalenie piersi.