Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
To jest strasznie fajne jak nasze dzieciaki podchwytują nasze nastroje i na przykład zaczynają się chichrać bo my się śmiejemy :-)Uwielbiam to. 

Co ja mam zrobić z brzuchem, ja się pytam, mam na to tydzień 


Zdrowka dla Konradka i oby wyniki moczu byly ok. Dla chlopcow sa inne woreczki niz dla dziewczynek. I jesli robisz posiew to radze kupic jalowy kubek, nie woreczek, gdyz wynik bedziej miarodajny...choc zabawy z "pobieraniu" jest wiecej![]()
:-)? Hrudzia opowiadaj jak to się robi??????

Hruda, no to trochę zmokliścieTo jest strasznie fajne jak nasze dzieciaki podchwytują nasze nastroje i na przykład zaczynają się chichrać bo my się śmiejemy :-)Uwielbiam to.
Ja mam właśnie mini doła. Kupiłam strój kąpielowy i wczoraj zobaczyłam się w lustrzeCo ja mam zrobić z brzuchem, ja się pytam, mam na to tydzień
![]()




super
? nie powiem nigdy nie było idelanie i zawsze narzekałam a teraz ....

za to na brzuch nie narzekam bo jest prawie jak przed ciążą różnicy nie widać no tylko ja widzę