moze gdzies zaslyszal, bo niby skad taki maluch moze miec pojecie o posiadaniu i to "wszystkiego"
możesz mieć rację i chyba wiem nawet kto (pewna 4-latka) zawsze wydzierają sobie zabawki zapytam jutro mamy czy dobrze myślę???
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
moze gdzies zaslyszal, bo niby skad taki maluch moze miec pojecie o posiadaniu i to "wszystkiego"
więc mam spokój i mogę tu spokojnie zasiąść. Popołudnie dość przyjemne byłyśmy na poczcie potem u dziadzia i z dziadziem na zakupkach a potem w naszym ulubionym barze na piwku;-) więc młoda wyszalała się i podrywała chłopaków bo było tam czterech w wieku ok 6 lat
a miała branie nie powiem
tylko pozoazdrościć
boję się zajrzeć...

Wiecie co martwi mnie ostatnio moja pociecha kładę go do spania daje mu jego ukochanego pieska ma w łóżeczku przy nóżkach jeszcze dwa misie, włączam kołysanki i wychodzę po chwili ciszy słyszę "moje ....wystko jest moje moje"![]()
skąd taki pomysł ja tak nie mówię po czym wchodzę do pokoju a on już śpi i trzyma wszystkie misie a na nosie ma jeszcze pluszowego piska
widok słodki te małe rączki obejmujące cały ten "futrzany świat" no i było by miło gdyby nie to ...."wystko jest moje"
![]()
gorzej jeśli takie zachowanie przejawia w towarzystwie innych dzieci a z tego co zaobserwowałam chętnie dzieli się swoimi zabawkami więc wyluzuj matka i nie szukaj dziury w całym;-)no dokładnie,a może warto poprostu zapytać lekarza o ten temat? Zwierzęta domowe odrobacza się co jakiś czas, to może i dla ludzi jest coś rozsądnego?
ale zdaniem naszego weterymarza lepiej tego pilnować. Z tego co się orienyuję moja koleżanka przeprowadzała jakąś kurację odrobaczającą w swojej rodzinie i nie były to jakieś wielkie koszty
w piątek się jej dopytam to ewentualnie dam znać
Pochwal się nie bądź zołza
Anetasa hop hop gdzie jesteś ???
nie szukam, tylko pytam, bo to rarytas, zeby sobie biegac w trakcie pracy
nie ma sie czym przejmowac, tylko wydawalo mi sie, z edzieci w tym wieku maja juz ten pierwszy komplet, czyli 16 zebow![]()

a co do ząbków to Szymek choć starszy od mojej o miesiąc ma narazie ich 10Hmm,a nie 20?nie ma sie czym przejmowac, tylko wydawalo mi sie, z edzieci w tym wieku maja juz ten pierwszy komplet, czyli 16 zebow![]()

Maciuś ma już 20 
J
Mój pies jest odrobaczany co 3 miesiące przed pojawienie sie Tuśki był co pół rokuale zdaniem naszego weterymarza lepiej tego pilnować. Z tego co się orienyuję moja koleżanka przeprowadzała jakąś kurację odrobaczającą w swojej rodzinie i nie były to jakieś wielkie koszty
w piątek się jej dopytam to ewentualnie dam znać
Tylko nikomu nie mów że my tak w pracy robimy;-) bo szef wrazie jak do któreś się nie może dodzwonić to tekst jest jeden byłam na zakupach na śniadania;-)a co do ząbków to Szymek choć starszy od mojej o miesiąc ma narazie ich 10

i pierwszego dnia juz pociekla
. ciagle ajkies nowe szmatki znosiHmm,a nie 20?Maciuś ma już 20
![]()


Spróbowałam ich będąc w Łodzi - okropnedokarmiam moje robaki paluszkami o samu zielonej cebulki![]()


mnie weterynarz zalecal odrobaczac co pol roku. tylko, z emoj pies nie ma kontktu z innymi. siedzi caly czas na podowrku, wiec mysle, ze jest bezpieczniejszy
i
Spróbowałam ich będąc w Łodzi - okropne![]()

właśnie miałam to napisać 

nie polecam a taką dużąąąąąąąą paczkę kupiłam blllleeeeeeeeeemoja siostra, gdy zaczynala obecna prace, to od razu zostala poinformowana, ze mozna biegac na bazaryi pierwszego dnia juz pociekla
. ciagle ajkies nowe szmatki znosi

Anetasa witamywłaśnie zastanawiałam się gdzie Cię wywiało dostałaś płytkę ze zdjęciami????
JA zamiast się kapać i szykować do spania dokarmiam moje robaki paluszkami o samu zielonej cebulkia jutro znowu będzie "jak mi się nie chce wstać bleeeeeeeeee"
bo M ciągle nie ma czasu
pewnie skończy sie tak że Ci osobiście ją wręczę;-) Dokarmiaj robaki dokarmiaj ja swoje napasłam niedawno bułeczką z tatarem z łosoasia;-)
w moim ukladzie, pierwszy komplet, to 16, czyli do 4. 5-tki i reszta to juz wyzsza szkola jazdy![]()
jedna piątka już prawie na wierzchu
a może już nawet jest bo od kilku dni młodej w paszczką nie zaglądałam bo wiadomo że za tym nie przepada
ale potem już dwa dni wolne:-) ale pewnie jeszcze zajrzę jak już się nabalsamuje itp itd ;-)