reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

...

Sernik na niby chcę zrobić też, ale dziś to za wcześnie. Upieczemy ciasteczka jak pasztety się skończą piec, a potem namoczę grzyby do grzybowej i naszykuję warzywa? A! i uszka musze zrobić bo grzybki się rozmrażają do nich...

Asia, z przygotowan wydedukowalam, ze swieta spedzacie sami u siebie?

Witajcie
U nas postaremu:-p. Stas zdrowy i ma okres grzecznienia...ale pewnie niebawem sie skonczy. Mial już w przedszkolu Mikołaja i nawet tak nie buczal. Chodzi bez pieluchy choc do przedszkola jeszcze czasem mu zakladam...bo ostatnio zdarzaja sie wpadki. J juz jest z nami od tygodnia i pozytywnie goraca atmosfera zapanowala z czego sie bardzo cieszymy. W pracy przedswiateczny kociol ale tez mnie to bardzo cieszy bo mam nadzieje klientki powroca po swietach do mnie.
Choinke juz mamy ubrana na niebiesko i prezenty tez kupione tylko popakowac.
Swieta spedzamy u rodzicow gdzie sasiad na zmiane z tata maja odfajkowac przebieranki za mikolaja:-):-pA w drugi dzien swiat przyjaciele sie pobieraja a ja bede swiadkowac. Sylwester na wsi u znajomych.
To tyle Babony zlote. SciaskMY was goraco zyczac samych najpiekniejszych rodzinnych swiata Bozego Narodzenia

Hruda, troche za malo napisalals, jak na tak dluga nieobecnosc;-) nie mozesz troche czesciej zagladac?
Oczywiscie cala tresc wiadomosci super radosna i oby tak dalej:tak::tak::-)
 
reklama
dzwonilam do sprzedawcy z Allegro, bo ani maila, ani towaru. na szczescie zabawki zostaly wyslane i powinny na swieta dojsc:tak:
 
Witam oj smutny dziś miałam dzień:-(
Hrudzia fajnie że sie odezwałaś i że u was wszystko ok że z J się układa ,że Stasiu grzeczny i zdrowy no i że w salonie dużo klientek:-)prosimy częsciej o takie miłe relacje ;-)
Donkat do mnie też jeszcze gry nie doszły:sorry::eek:i boję się że nie dojdą do świąt:confused2:
 
Objadłam się właśnie:zawstydzona/y: i jakoś mi sie dzisiaj strasznie dłuży:sorry: mogłam sobie coś jeszcze na dziś zaplanować w pracy do roboty to może czas by szybciej zleciał. Obejrzałam Brzydulę i czuję niedosyt:sorry: ale pocieszam się że może jednak skuszą się i nakręcą kolejną serie tak jak sugerowali ostatnio w DDTvn chyba w niedzielę:tak:
Monia współczuję dnia z pewnością był ciężki:-(
 
muszę sie przyznac że nie weszłam do kaplicy:no::zawstydzona/y:nie miałam odwagi i wolałam babcie zapamiętac żywą a nie w trumnie bo ja taki straszek jestem i później sie boję....
mam w planach dziś upiec ciasteczka z kleikiem ryżowym i chyba jeszcze kokosowe:tak:a i pierogi jeszcze muszę kończyc bo wczoraj zaprzestałam na tych 50:zawstydzona/y:no i wyjąc rybke żeby się rozmroziła
 
reklama
Do góry