reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

aha no to kolega miał pecha dziś.Oby z ubezpieczenia mu chociaż fajnie zwrócili
a ja będę już mykac spac bo oczy mi się już zamykają a jutro idziemy na 1 imprezę urodzinową Szymonka:-)
 
reklama
Aguś jak motyl? Robiłaś? Mam dla ciebie i dla innych mam długowłosych piękności kolejne wyzwanie :-D

1235099_411804868942171_322177152_n.jpg1377555_415844151871576_1477902288_n.jpg
 

Załączniki

  • 1235099_411804868942171_322177152_n.jpg
    1235099_411804868942171_322177152_n.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 12
  • 1377555_415844151871576_1477902288_n.jpg
    1377555_415844151871576_1477902288_n.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 14
Witam i ja. Jestem wypompowana wytańczyłam się za wszytkie czasu, nóg nie czuję , po północy już na boso tańczyłam:-D Wesele udane, żarcia mnóstwo , jak dla mnie mało było zaangazowania prowadzącego, brakowało wodzireja by wmieszał się w tłum i jakoś tak fajnie poprowadził. Z J z parkietu nie schodziliśmy prawie w ogóle no chyba, że "na jedengo";-) Oczywiście zdjęć nie mam bo aparatu nie wziełam:crazy:

Monia 100 lat dla Symonka
Iza nie narzekaj na żarcie, bo było za free;-) i super że sobota była fajna
Iza motyla nie robiłam bo nie było sposobności, do szkoły to taka fryzura się nie spradzi, bo codzinne mają ćwiczenia albo tańce, więc szkoda by było mojej pracy, ale jak tylko okazaj się nadarzy to spróbuję.
Co do nastepnych propozycji to z drugiego zdjęcia 1 i 3 fryzurę juz robiłam:tak:

Aneta szkoda auta "niewinnego" to meraś powinien tak wyglądać:wściekła/y:
 
Anetka, masakra, ja nie wiem co bym zrobiła temu z mercedesa jakby mi coś takiego zrobił. Poszłabym siedzieć za obrazę funkcjonariusza na służbie który chciałby mnie rozdzielić :szok::-D:szok: Bo jak to?

Monia Szymek ma już rok? Ale rok? Qrcza jak ten czas szybko leci.
Aguś, na blogu nie narzekałam. Przemilczałam co mi nie smakowało :-D
Super że weselicho się udało i mogłaś się wytańczyć. Zazdroszczę ci.

Kończy się niedziela :(
 
Witam o poranku:-) zaraz robię sobie kawke i zaczynam wreszcie "udawać" że pracuje:-D
Monia jak tam po roczku?
Donuś zamarzłaś czy wreszcie Wam grzeją?
Aga super, ze weselicho udane;-) zazdraszczam też mam ochote gdzies pwyginac śmiało ciało;-):-D na sobotę planujemy jakieś babskie wyjście to moze połączymy z tańcami;-)
Majandra witaj nareszcie pisz pisz:tak: wiesz, że my zawsze chętnie marnotrawne przyjmujemy:tak:
Iza i co wypatrzyłaś coś w tych ogłoszeniach?
 
reklama
Dzień dobry
Wita córo :-D
Anetka, w ogłoszeniach samych murarzy i do dociepleń albo przedstawicieli handlowych szukają. Wkurza mnie to że żeby odpowiedzieć na ogłoszenia muszę z CV wykreślać stanowiska.

W poniedziałek w szkole jest Dzień Nauczyciela. Dzieciaki będą tylko do godz 11. O 9 jakaś akademia a potem godzinka w klasie. A ja akurat w poniedziałek chciałam Omara zostawić dłużej bo od wtorku sa u nas święta. Chciałam coś przygotować lub dom ogarnąć a teraz nic nie zrobię :wściekła/y:
 
Do góry