reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

sorki nie umiem edytować, znaczy się jak zedytuje nie chce mi później tego zapisać.

A miałam napisać jeszcze coś o sobie :)

Jestem potrójną mamą, jak w suwaczkach widzicie różnica wieku nie jest wielka ;) więc mam co robić ;) Dzieci czasem są takie kochane a czasem tak dają w kość, ale to już pewnie same wiecie jak jest. Walczymy teraz z buntem i pyskowaniem naszej siedmiolatki i czasem mam wrażenie, że to walka z wiatrakami :( No nic nie poddajemy się i walczymy dalej hihi..

Ogólnie to ciężko pisać o sobie może napiszcie co chciałybyście wiedzieć hehe :) to odpowiem
 
reklama
Witam sie niedzielnie z pracy:crazy: nie cieprię dyżurów w niedzielę:wściekła/y: wczoraj dzień mi zleciał nawet nie wiem kiedy:baffled: do południa byłam u ciotki w Bardzie trochę pomóc, bo razem z koleżanką i jej córką otwierają rodzinny dom dziecka. Trzymajcie kciuki w czwartek lub piatek mają mieć komisję, która zdecyduje czy mogą prowadzić taką działalność. Mam nadzieję, ze wszystko im sie uda, choć Ania bardzo sie boji jak to bedzie.
Iza widziałam fotki na FB szacun kochana za torcik:-) pięknisty:-)
 
Witam i ja.
Do ferii u nas jeszcze miesiąc bo mamy ostatni:tak:
Od 2 dni nie padał snieg, ale wczoraj deszcz i wiadomo co na ulicach.......... lodowisko. Zimnica bo wieje straszny wiatr.

Witam nową mamę
Spac mi sie chceeeeeeeeeee
Monia wstawaj......... wiem, że masz 2 tygodnie laby ale wstawaj:tak:
Aneta gratki dl Natalki z okazji ruszającego się ząbka
 
Witam się i ja:-) zostawiłam młodą w domu bo coś nieładnie kaszle, a u nich w grupie szaleje zapalenie oskrzeli i boję się, ze jak ją puszczę to załatwię na amen. Zaraz lecę do apteki po pneumolan i mam nadzieję, ze szybko się z tym rozprawimy. Troche mi nie na ręke, ze ją mam w domu bo muszę w parę miejsc skoczyć, ale cóż:sorry2:
Aguś to my tym razem feriujejmy się razem;-)
 
witam wieczorowa porą
cały dzień chodzę dziś szczęśliwa a powód zapisałam Mateusza na piłkę nożną, Na początku nie chciał mówił że się boi ze nie potrafi grac ale dzwoniłam do trenera wypytałam jak wglądają treningi powiedziałam mu o obawach Mateusza i wytłumaczył mi ze to wszystko na zasadzie gier i zabaw że nie ma presji.No więc Mateusz powiedział że dobra że mogę go zapisac:-)No i wieczorem byliśmy na spotkaniu organizacyjnym,MAteuszowi się podobało powiedział że chce chodzic.Treningi zaczynają po feriach.. A i mamy 2 razy w tygodniu w tym basen za darmo tzn 1 raz co mogę jeździć z dziecmi a 1 raz w tygodniu w poniedziałki będę jeździć sama b w pon. na 21 wiec późnawo dla dzieci. Ogólnie jestem cała podekscytowana :-)i mam nadzieję że Mateuszowi będzie się podobac:tak:
 
Witam kobietki!!!


Wczoraj miałam napiety dzień, dziś podobny się szykuje: ksiądz, jasełka i zebranie w szkole jednego popołudnia!

Wygladam jak chomik, z każdym dniem ząb coraz bardziej dawał znać o sobie. Wczoraj byłam u dentystki i na razie na wyciszenie dostałam natybiotyk. Mam nadzieję, że niebawem bedzie już widać jego działanie, bo jak na razie to jestem przerazona. Dziś mam cały polik spuchnięty, nawet pod okiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Monia, super, że udało Ci się zapisać Mateuszka. Niech się wyżyje, a przy tym i rozwinie;-) Na basen będziesz chodziła też Ty? :-)
Ja myślę, żeby Julitke zapisać na jakieś zajęcia plastyczne, bo te w szkole to takie byle jakie są.
 
Witam i ja:-) za oknem wreszcie się trochę zabieliło:-) a młoda niestety leży, w nocy paskudnie kaszlała, a na wieczór miała stan podgorączkowy:-( gotuje jej właśnie rosołek:tak:
Monia super wieści:-)
Donuś współczuję akcji ząb:-(
 
reklama
Jednak za godzinę śmigamy do lekarza:-( młoda ma 38 gorączki a do wieczora podejrzewam będzie tylko gorzej:-( trzymajcie kciuki, żeby to jednak nie było zapalenie oskrzeli:sorry2:
 
Do góry