reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam wakacyjnie.
Ja swój urlop zaczęłam od leżźenia w łóżku prawie cały dzień, jakieś choróbsko mnie dopadło, zatoki i łeb .............myślałam że umrę, ale dzis jest lepiej. Maja dojechała szczęśliwie i sie teraz bawi i "warsztatuje" w piątek jest festiwal. Wczoraj miała mały kryzys i chciała do domku, ale dziś już jest lepiej. Młody od niedzili u dziadków, trochę zakatarzony ale jakby cos się działo gorszego mają dzwonić.

Nie spodziewałam się że Adaś zostanie wyróżniony i nagrodzony przez p. dyr., ale się bardzo cieszę:tak: młoda zakończyła 4 klasę z 2 najwyższą średnią w szkole........ 5,73:-) więc jesteśmy dumni.
Nasze wakacje wisiały na włosku i juz myślałam że stracimy zaliczkę albo jak zmienimy termin to sporo dopłacimy do wypadu ale wszystko się poukładało i lecimy.......... dzieci oczywiście nie wiedzą.:no:

Pozdrawiam i życze słonecznych dni.
 
reklama
Witam wakacyjnie :)

Ja się odstresowywałam po całym roku szkolnym jeszcze w sobotę: byłam na Sabacie Czarownic w Kielcach. Podobniez widać nas było w TV, bo siedzieliśmy 5 rzędów za platformą z prowadzącymi. Widziałam Conchitę na zywo, ale nie było to przyjemne uczucie:-D:rofl2:.

Na razie P. jkest w domu, więc nie mam problemu co zrobić z Julitka. A potem zacznie się kombinowanie...

Aguś, a Wy do Tunezji sie wybieracie? Nie boicie się teraz?

Po ponad 2 latach niemalowania włosów w końcu umalowałam, bo coraz więcej siwych się pojawiało i...miał być blondowaty a wyszedł na razie rudowaty :-D:-D
 
Witam wakacyjnie :)

Ja się odstresowywałam po całym roku szkolnym jeszcze w sobotę: byłam na Sabacie Czarownic w Kielcach. Podobniez widać nas było w TV, bo siedzieliśmy 5 rzędów za platformą z prowadzącymi. Widziałam Conchitę na zywo, ale nie było to przyjemne uczucie:-D:rofl2:.

Na razie P. jkest w domu, więc nie mam problemu co zrobić z Julitka. A potem zacznie się kombinowanie...

Aguś, a Wy do Tunezji sie wybieracie? Nie boicie się teraz?

Po ponad 2 latach niemalowania włosów w końcu umalowałam, bo coraz więcej siwych się pojawiało i...miał być blondowaty a wyszedł na razie rudowaty :-D:-D

Donuś my do Turcji :tak: ....... ja tez będę coś kombinować z włosami, ale raczej koloru na razie nie zmieniam, zrobię odrosty i zetnę, bo kurka mam już za długie sięgają mi do zapięcia od stanika :eek: a sabatu nie oglądałam:no:
 
Witam się wreszcie i ja:-) u nas wakacje w pełni:tak: wczoraj rozłożyłam wreszcie dzieciakom basen i pół dnia go napełaniałam;-) a dziś ja w pracy i dzieciaczki z babcią korzystają:tak: Marta już na urlopie więc zaczynam od dziś pracować dzień na dzień, a co za tym idzie milion kombinacji co z młodą;-) ale jakoś damy radę. Odliczam już czas do swojego urlopu. Co do sytuacji w pracy to trochę się unormowała, ale zobaczymy na jak długo. Zresztą to raczej watek na zamknięty:tak: o ile mnie stamtąd nie eksmitowałyśćie za nieobecność:sorry::-p Co do zakończenia roku to my też dumni z młodej. Dostała 2 nagrody od dyrektoraz za II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym klas pierwszych i za 11 w ogólnopolskiej olimpiadzie z jezyka angielskiego:-) no i mase dyplomów, także oby tylko tak dalej:-)
Aguś a ogólnie nie boicie sie w te islamskie klimaty? Ja to chyba bym się teraz wydygała:sorry: Gratulacje dla Adasie i Majeczki!!!!
Donuś ja sabatu też nie oglądałam:no: w ogóle to nie pamietam kiedy coś konkretnego oglądałam:sorry: tym bardziej, ze w pracy mam zakaz włanczania telewizora:szok:
Monia całe szczęście, że D nic poważniejszego się nie stało:tak:

Zmykam na zamknięty.
 
Ostatnia edycja:
Witam się wreszcie i ja:-) u nas wakacje w pełni:tak: wczoraj rozłożyłam wreszcie dzieciakom basen i pół dnia go napełaniałam;-) a dziś ja w pracy i dzieciaczki z babcią korzystają:tak: Marta już na urlopie więc zaczynam od dziś pracować dzień na dzień, a co za tym idzie milion kombinacji co z młodą;-) ale jakoś damy radę. Odliczam już czas do swojego urlopu. Co do sytuacji w pracy to trochę się unormowała, ale zobaczymy na jak długo. Zresztą to raczej watek na zamknięty:tak: o ile mnie stamtąd nie eksmitowałyśćie za nieobecność:sorry::-p Co do zakończenia roku to my też dumni z młodej. Dostała 2 nagrody od dyrektoraz za II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym klas pierwszych i za 11 w ogólnopolskiej olimpiadzie z jezyka angielskiego:-) no i mase dyplomów, także oby tylko tak dalej:-)
Aguś a ogólnie nie boicie sie w te islamskie klimaty? Ja to chyba bym się teraz wydygała:sorry: Gratulacje dla Adasie i Majeczki!!!!
Donuś ja sabatu też nie oglądałam:no: w ogóle to nie pamietam kiedy coś konkretnego oglądałam:sorry: tym bardziej, ze w pracy mam zakaz włanczania telewizora:szok:
Monia całe szczęście, że D nic poważniejszego się nie stało:tak:

Zmykam na zamknięty.

raczej się nie boimy, przecież coś każdemu może się stać niespodziewanie i nie koniecznie to musi byc zamach, u nas nad głową latają amerykańskie samoloty, też mogą "wschodni" je zestrzelić nad naszym domem.... :sorry:
gratki dla Natalki a basen to my dziś rozkładamy:tak:
 
Witam,

u nas żar z nieba się leje.. a ja w pracy mam jak z klimatyzacją. jedyny czas, kiedy chwalę to miejsce;-)

Dziś zamówiłam ogromny basen, bo na razie Julitka biega do koleżanek na chlapanie się.

Oj, miałam nadzieje, że w wakacje trochę odpocznę, ale póki co ciągle chodze późno spać, bo P. jest w domu, długo jest widno i ciągle coś jest do zrobienia!!

Od poniedziałku Julitka idzie na tydzień na półkolonię.
 
Witam KOBIETKI,

widzę, że Was wakacje całkowicie pochłonęły, bo tu takie pustki...

W tym tyg. wożę Julitke na półkolonie.
Pogoda sie zepsuła.
 
reklama
Hej dziewczyny wiem że nie odzywalam się wieki :$ u nas wszystko dobrze ją pracuje w szkole więc teraz mam wakacje. Dziewczyny są na obozie więc wybraliśmy się z w na krótki wypad do krynicy;-) nie mogę uwierzyć że nasze dzieci idą już do drugiej klasy :-/ no a moja Helenka od września do pierwszej. Teraz mam trochę więcej czasu więc postaram się do was zaglądać, majandra mam nadzieję że jak będziesz w Bielsku to znajdziesz chwilę i nas odwiedzisz.
 
Do góry