reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Niestety nie finannsowo nie da rady niestety.jedynie tak im zapewnie jakies atrakcje typu kino basen lody itp.
 
reklama
Witam Babeczki:))))))

miło zobaczyć, że ktoś tu jeszcze zagląda.

U nas bez nowości: praca, szkoła, karate, dom i tak tydzień za tygodniem. W ferie wypoczęłam, cieszyłam się tym urlopem jak dziecko. W tym tygodniu mieliśmy rekolekcje to też byłam 3 dni w domu. Ale wymarzłam się, bo ksiądz przeginał ostro z długością mszy...
Pod względem nauki, to u nas już lepiej, t zn Julitka bardziej się wdrożyła w odrabianie, ale jeszcze często zdaża się jej gapiostwo...

Monia, nie zazdroszczę Wam tej sytuacji z wypadkiem.

Pozdrawiam cieplutko :)
 
Witam
za oknem wiosna a wczoraj był jeszcze śnieg na szczęscie 1 dniowy :)
świeta coraz bliżej wiec i czas porządków okna pomyte???? bo moje juz tak :)
oj dziewczyny piszcie co u Was ???? !!!!!!!
 
Witam
za oknem wiosna a wczoraj był jeszcze śnieg na szczęscie 1 dniowy :)
świeta coraz bliżej wiec i czas porządków okna pomyte???? bo moje juz tak :)
oj dziewczyny piszcie co u Was ???? !!!!!!!

Hej :) ja miesiąc temu zmieniłam pracę i jakoś nie potrafię jeszcze wszystkiego sobie poukładać. U dzieci wszystko dobrze teraz miały przez trzy dni rekolekcje ,a od jutra już normalna nauka. Generalnie chyba dopadło mnie wiosenne przesilenie, robię studia podyplomowe więc często mam zajęcia też w weekendy i może dlatego jestem taka przemęczona.Pozdrawiam i mam nadzieję ,że będziecie się częściej odzywać :biggrin2:
 
hej :)
Luandzia i jak w nowej pracy? fajnie ?lepiej niż w starej?
ja też ostatnimi czasy przemęczona jestem i wiem że to wina pogody chciało by się żeby juz było ładnie , słonecznie , cieplutko :)
Mateusz ambicjami chce dorównac Oli. Zgłosił sie na konkurs ekologiczny na jutro a w poniedziałek idzie na matematyczny no a po świetach na coś z angielskiego:dry: tylko ja go jakoś nie widze w tych konkursach nie wiem jak on sobie poradzi ......
u nas rekolekcje od poniedziałku a później juz wolne az do następnej środy:-) :)
 
Kurcze,napisałam i skasowałam!

U mnie świąt nie wida¢! Nic jeszcze nie zrobiłam!

Luandzia, już nie nadążam za Twoją pracą i studiami ;)

Miłego weekendu!
 
reklama
Do góry