reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
o jeszcze ktoś tu zagląda:-) :)
Luandzia co tam u Was? jak w pracy ? jak dziewczynki?
u na po staremu......ja siedze w domu nie pracuje może od przyszłego roku będę czegos szukac;-) ;)
pogoda już deszczowa ,zimna :wściekła/y:a jeszcze niedawno byllo tak pięknie:oo:
reszte dziewczyn meldujemy się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!
Ostatnio przypomniały mi się czasy BB i postanowiłam koniecznie tu zawitać! U mnie bez większych zmian, ani rodzinnie ani zawodowo. Sabinka jest w 1.ej klasie a Staś w 3.ciej.
Obydwoje spisują się jak stado małpek i nie mam zbyt wiele dzięki temu wolnego czasu :)
Pozdrawiam serdecznie stare Bebonki!
 
Hejka kochane
Jak dawno mnie tu nie było.
U nas bez zmian..... tzn szkoło, dom, J ciągle pracuje a ja ciągle nie. Miłam przerywnik w bezrobociu, ale szybko się skończyło.
Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry