reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Moje obawy na szczęście okazały się zbyteczne:-) młoda wróciła zadowolona, bardzo jej się wszystko podobało i wogóle uważa że wszystko jest lepsze niż było w przedszkolu:-D
 
reklama
Witam i ja.
Aneta super, że Tuśce się podoba i niech zostanie tak na AMEN:tak:, bo moja juz jako 3 klasistka nie za bardzo miała ochotę wracac do szkoły:no:
Iza chodzi o takie pastele co Monia pokazała, my tez je mamy i sa świetne:tak:

Donus jak Julitka?????????/

Adaś wrócił tez zadowolony, mają nową salę zrobioną ze starej szatni, teraz 3 i 4 latki przechodzoą przez ich salę by dojść do siebie wrrrrrrrrrrrrr no ale zgodziliśmy się jako rodzice na takie warunki.......... no opłata za przedszkole i dniówka żywieniowa jest wyższa:wściekła/y::wściekła/y:............ nic dziwnego jak Adas przyniósł spowrotem ręcznik bo od tego roku ją papierowe:wściekła/y::wściekła/y:

U okulisty ok dzieci mają zdrowe oczka:tak:, Maja ma małe nieprawidłowości, na okulary sie jeszcze nie kwalifikuje, musimy tylko ćwiczyć z ołówkiem.
 
Dzień a właściwie dobry wieczór:-)

Witam miałam mnóstwo pracy w "pracy" :-) ale to brzmi teraz mam parę dni wolnego bo "rozpoczynany przecież rok szkolny" Młody po pierwszym dniu zadowolony byle tak dalej , w grupie jest ich 19 osób jest jeden kolega z przedszkola wiec radość dzisiaj już o 6 rano chciał iść do szkoły
Poza tym wszytko bez zmian nadal jedno dziecko wciąż ten sam mąż nudyyy;-);-);-)ale aby tak dalej :-)
A jest jedna nowość Igor dostał kotka na urodziny (wiem wiem trochę szybciej) w końcu wyprosił jak na razie dobrze się nim opiekuje sprząta kuwetę zobaczymy jak długo:)
zdjecie.jpg



Dzięki za pozdrowienia Donkat, Anecia gratuluję nowego zakupu :-)
Pozdrawiam wszystkich buziaki
 

Załączniki

  • zdjecie.jpg
    zdjecie.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 27
Nuśka córa marnotrawna sie odezwała:-) kotek fajny

My mielismy dziś zebranie z Pania dyr. wprawa wyglądała tak: za mało dzieci na 4 klasy więc likwidują jedną i dzielą na inne, na szczęście Mai klasa zostaje cała tylko kil;koro dzieci dojdzie:tak:

Miłego wieczoru
 
Jestem, jestem i czytam codziennie,ale padam na twarz... Od 12.08 pracuje. Nasze wakacje z dlugiego tygodnia skrocily sie do 2 nocek. Ogolnie bylo na wariata. O 8 zeszlam po 12h z nocki i pojechalismy. 2 nocki w Bialce, wyjezdzalismy przed 21, kladlam sie spac po 3 i na 8 na 12h do pracy. Ale fajnie bylo. Mlody 1 dnia w przedszkolu powiedzial,ze pojdzie jutro, w efekcie plakal. Po 2 latach dostal nowa pania. Jutro ide na nocke to sie zamelduje...Ide spac
 
Witam:-) robię kawkę i nie wiem co dalej, bo miałam plan pod tytułem umyć okna, ale pada :wściekła/y: może łazienkę wypucuje, a może po prostu zalegnę pod kocyk;-)
Nuśka kiciuś fajny :-)
Justa no nareszcie;-) co to za praca czemu nic się nie chwaliłaś:sorry2:
 
Witam kobietki!!!

Oj, działo się u nas, działo od soboty począwszy...

Teraz jakoś mni wszystko przybija, począwszy od poogdy a skonczywszy na natłoku myśli

Cieszę się, że Wasze dzieciaczki zadowolone ze szkoły, u nas też minka uśmiechnieta i tak jak Natalka, Julitka twierdzi, że szkoła jest fajniejsza, niz przedszkole;-) Jest ich 7dziewczynek a 14chłopców, pani wywarła na dniu otwartym bardzo dobre wrażenie i podobnież jest dobrym pedagogiem.
Tylko ja nadal jestem przerażona jedzeniem, bo na razie nie ma obiadów i muszę niunię wyprowiantować na całe 8godz! A doznałam wczoraj szoku, jak Julitka mi powiedziała z wyrzutem, że na drugie śniadanko wszystkie dzieci miały słodycze, a ona nie!!!!!!!!!!!!!!! Okazało się po dłuższej rozmowie, że czworo dzieci nie miało słodyczy, abyły to własnie dzieci, które przyszły z Julitką z przedszkola...Widać taka moda w szkole, że rodzice dają słodycze, bo tak łatwiej. Ja jestem przerażona i nie mam zamiaru kontynuować tego niezdrowego zwyczaju. Dziś dałam migdały , jabłko i marchewke na przegryzke i kazałąm niuńce tłumaczyć dzieciom, że to jest zdrowe- gdyby się dziwili.

Anetka, ja bym wybrała tę ostatnia opcję, czyli kocyk:-)

Nuska, gratuluję kotka! my w tym roku też zwierzaka dajmy an urodziny, tym razem pozywienie dla kotka- chomika;-):-D

Juska, pracujesz w piekarni, skoro na nocki?
 
Donuś ja na razie siedzę z kawką, a co dalej się okaże;-) co do śniadań to u nas też tak niestety jest:wściekła/y: młoda też mi z wyrzutem powiedziała, że tylko ona nie miała wczoraj nic słodkiego:wściekła/y: ale ja mam to w nosie;-) dziś dostała słodką gruszkę i banana;-):-D
 
Jak czytam jak dziewczynkom podoba sie w szkolnej zerowce to troche zaluje,ze mlodego zostawilam w przedszkolu, tym bardziej,ze miaczy,ze NUDYYY Ale u mnie za przedszkolem przemawialo to,ze jednak dluzej tam jest,bo do 15, a u nas zerowka do 12 chyba jest, za rok znowu znienialby otoczenie, no i ciekawiej jest w przedszkolu. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

Nie pracuje w piekarni tylko na Lotosie:-D
 
reklama
U nas zerówka jest do 13 świetlicy niestety dla maluchów nie ma:no:
Justka to jak macie tam zmiany? Dajesz rady na nocce? Ja zawsze się bałam, że nie wyrobiłabym:baffled:
 
Do góry