reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam z kawką o poranku:-) pogoda znów sie skiepściła:wściekła/y: jutro idziemy na spóźnione urodziny Szymka:-) młoda już sie doczekac nie moze a w sobotę znowu idzie do swojej przyjaciółki ze starego przedszkola;-) no i ja muszę zarezerwować dla niej sale.
Nuśka co do zebrania to jestem zadowolona, bo po pierwsze wszystko taniej niż w przedszkolu;-) a po drugie bardzo mi sie podoba nowa Pani Natalki. Widać, ze ma odpowiednie podejście do dzieci i głowę pełną pomysłów:tak: zaplanowała kilka wycieczek już dla dzieci i wymyśliła program "Klub pożeraczy literek";-) chodzi ot. że dzieci będą wraz z rodzicami czytali książki w domu (książki będą wypozyczane od Pani) po przeczytaniu Pani będzie pytała dzieci o to o czym to było i takie tam, za każdą przeczytaną książkę będą dostawać na tablicy kolejne gwiazdeczki i po przeczytaniu iluś tam książek ( nie zapamiętałam ilu:baffled:) dostaną medale:-)
Justka daj przepisa na te kolorowe masy do torta plis;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z kawką o poranku:-) pogoda znów sie skiepściła:wściekła/y: jutro idziemy na spóźnione urodziny Szymka:-) młoda już sie doczekac nie moze a w sobotę znowu idzie do swojej przyjaciółki ze starego przedszkola;-) no i ja muszę zarezerwować dla niej sale.
Nuśka co do zebrania to jestem zadowolona, bo po pierwsze wszystko taniej niż w przedszkolu;-) a po drugie bardzo mi sie podoba nowa Pani Natalki. Widać, ze ma odpowiednie podejście do dzieci i głowę pełną pomysłów:tak: zaplanowała kilka wycieczek już dla dzieci i wymyśliła program "Klub pożeraczy literek";-) chodzi ot. że dzieci będą wraz z rodzicami czytali książki w domu (książki będą wypozyczane od Pani) po przeczytaniu Pani będzie pytała dzieci o to o czym to było i takie tam, za każdą przeczytaną książkę będą dostawać na tablicy kolejne gwiazdeczki i po przeczytaniu iluś tam książek ( nie zapamiętałam ilu:baffled:) dostaną medale:-)
Justka daj przepisa na te kolorowe masy do torta plis;-)
to u nas tak było w tamtym roku u Adasia w grupie:tak:
Aneta Justa zapewne dodała tylko do tradycyjnej swojej masy - kremu barwniki spożywcze:tak:

Nuska a Tobie co się stało, że do nas częściej zaglądasz???????:sorry2: Ja się cieszę, żeby nie było, że nie;-):-)

Lecę młoda do szkoły zawieźć.
 
A te barwniki to gdzie mam kupić:zawstydzona/y:
W sklepie ;-):-p
A tak na poważnie to w każdym większym supermarkecie są tam gdzie gadżety do ciast typu kolorowe kuleczki , pisaki do ciast, barwniki tez są u Nas np w sieci 34 są
Aga a pojawiałam sie bo ostatnio Donkat do mnie na facebooku napisała ze w wakacje mialam byc częściej i ustawilam sobie w telefonie stronkę babyboom i zaglądam częściej np w pracy przy śniadaniu :) no a teraz muszę wracać do pracy bo jak to Justyna mawia papiery " na mnie patrzą do zrobienia"
 
Witam kobietki!!!

pisze z rana, poki moge, bo potem spodziewam sie wielkkiego sajgonu w pracy. A po pracy jeszcze gorzej, bo lecimy na leb an szyje na imprezke. Zeby jakos przezyc ten dzien-uuufff!

Nuśka co do zebrania to jestem zadowolona, bo po pierwsze wszystko taniej niż w przedszkolu;-) a po drugie bardzo mi sie podoba nowa Pani Natalki. Widać, ze ma odpowiednie podejście do dzieci i głowę pełną pomysłów:tak: zaplanowała kilka wycieczek już dla dzieci i wymyśliła program "Klub pożeraczy literek";-) chodzi ot. że dzieci będą wraz z rodzicami czytali książki w domu (książki będą wypozyczane od Pani) po przeczytaniu Pani będzie pytała dzieci o to o czym to było i takie tam, za każdą przeczytaną książkę będą dostawać na tablicy kolejne gwiazdeczki i po przeczytaniu iluś tam książek ( nie zapamiętałam ilu:baffled:) dostaną medale:biggrin2:
Justka daj przepisa na te kolorowe masy do torta plis;-)

fajny pomysł:tak:

U nas na zebraniu też O.K. Sa propozycje 3 zajęć pozalekcyjnych. Na razie zgłosiłam Julitke do wszystkich, bo i tak siedzi na świetlicy, więc jej szybciej czas minie, a po drugie, to nie płacę za szkołe co m-c jak za przedszkole, więc mogę to wydać na jej zajęcia. Poza tym ubezpieczenie 32zł +3zł na ksero +50zł ogólna składka na półrocze a moze cały rok na wydatki klasowe.
Niestety jestem w trójce kalsowej, ale zapowiedziałam, ze nie mam czasu sie udzielać;-)
Ja tez jestem zadowlona z Pani Julitki. jest podobniez b. wymagajaca i daje dobre podwaliny na późniejszą naukę. Klasa rokuje bardzo dobrze pod wzgledem dydaktycznym, ale jest dość rozbrykana i głosna:-D:-D

Aga a pojawiałam sie bo ostatnio Donkat do mnie na facebooku napisała ze w wakacje mialam byc częściej i ustawilam sobie w telefonie stronkę babyboom i zaglądam częściej np w pracy przy śniadaniu :) no a teraz muszę wracać do pracy bo jak to Justyna mawia papiery " na mnie patrzą do zrobienia"

:biggrin2::biggrin2:
 
Aneta prosze bardzo Tort tęczowy przepis | Kotlet.tv , najlepiej szukaj barwnikow w proszku. Na serio sa o wiele wydajniejsze, nie psuja sie np. po roku, maja intensywniejsze kolory.

My tez wczoraj mielismy zebranie... Panie ogolnie sa 2, ta 2 jest bardziej wygadana (ma fajny fachowy, bogaty slownik i tak mowi,ze wszystko jest zrozumiale), a ta 1 pani robi sie czerwona i troche chaotycznie mowi. Ale niby sa ok. Ksiazki sa do odebrania w ksiegarni i lista dzieci tez jest do odhaczenia,ze odebrano,a pani sie pyta,czy mamy jakies zastrzezenia, czy moze jakies inne ksiazki chcemy:sorry2: To pytam sie,czy takie pytanie nie powinno pasc predzej,a nie teraz kiedy polowa rodzicow juz kupila te ksiazki. Kolejny problem wycieczki... Sa zlaczone 2 grupy z poprzedniego roku i kilkoro dzieci nowych. To gdzie pojada dzieci??? Nie do zoo,bo w zeszlym roku byli (grupa Mateusza nie byla), to moze do Familypark? My, mamy z grupy Mateusza mowimy,ze nie,bo nasi juz 2 razy tam byli, na co mama z tej 2 grupy mowi "no ale jako to jest, chyba Wiewiorek jest wiecej prawda??" noz kur..a mac!!! Kolejny problem nie pomalowana sala po wymianie kabli i drzwi. Trzeba zrobic! to pytam kiedy byl ten remont,bo nasz grupa w zeszlym roku po tych remontach doprowadzala swoja sale do porzadku, dlaczego rodzice dzieci, ktore byly tutaj w zeszlym roku tego nie zrobili?? Odpowiedzi nie dostalam. Ogolnie plan dnia/tygodnia bardziej mi sie podoba niz w zeszlym roku. Zeby 2 razy w tygodniu myja, poprzednio raz. Gimnastyka 2 razy w tyg. poprzednio sporadycznie byla. A no i z zajec dodatkowych na razie jest religia, czy bedzie angielski i rytmika to nie wiadomo,bo teraz gmina doklada na zajecia dodatkowe, tak,ze sa one bezplatne,ale czy gmina da na to co chce pani dyrektor to nie wiadomo. MASAKRA!!! Wymyslaja cos na co nie wszedzie sa pieniadze 36zl na ubezpieczenie, ile na rade rodzicow to nie doslyszalam, 5zl na miesiac na skladki grupowe
 
Justaaaaaaaaaaaa to barwniki do ciasta i kilka sztuk trzeba piec, a ja myslałam, że do kremu, no ale też tak może być;-)

Nie mam weny do obiadu..........

U nas jutro zebranie w przedszkolu.......... Justa dziwię się, że w wzeszłym roku Mati mył raz w tygodniu zeby.......... u nas myja codzinnie. No i u nas nie ma składek ( pewnie sobie wliczają w czesne które wynosi w tym roku 240zł), za angielski płacimy osobno i od razu na konto szkoły językowej, która prowadzi zajęcia.
Logopeda, rytmika w cenie a zerówkowicze mają jeszcze raz w tygodniu 2 godzinne zajęcia na hali sportowej, no i ubezpieczenie ok 30zł.

Słonko u nas wychodzi ale zimno brrrrrrrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
i tak trzeba kolorowac i tak,ale tak cienko biszkopta chyba sie nie przekroi:baffled:

tak pewnie nie da rady, mi udaje się tylko przekroić na 3 części biszopta o wyskości tortownicy.
Jednak pomysł też podkradam............ no irezygnujemy ze "wyjścia" urodzinowego i robimy w domu......... będą zabawy na dworze i ognisko a jak pogoda nie dopisze to zawody na PS3 w domu.
 
reklama
Dzięki Justyś, chyba się skuszę i upieke Tuśce;-) tylko ja nie z tych zdolnych i kupie gotowy opłatek czy jak to tam się nazywa na wierzch;-)
 
Do góry