reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

teraz chyba sa modne te tęczowe torty bo na wielu zdjeciach z urodzin je widzę. wygladaja bardzo smakowicie.

Powiedzialam Julitce, ze pierwszy i ostatni raz organizujemy urodziny w klubie, bo nie usmiecha mi sie przepuszczać tyle kasy na raptem 2godz. zabawy. W domu za te pieniadze to moga szaleć cały dzień i sie najeść do syta. Jednak na razie dobrze sie złożyło, bo w tym roku poogda raczej nie dopisze.
 
reklama
Wiesz co Donuś ja to trochę inaczej przeliczam;-) gdyby miała robione urodziny w domu to zaraz byłyby babcie, wujki, ciotki itp. W efekcie trzeba by coś naszykować sałatki itp, że nie wspomne o jakimś napitku i efekt taki, ze wydam wiecej niż te 200zł na sali zabaw:sorry2:
 
Witam i ja w mglisty poranek
Wiesz co Donuś ja to trochę inaczej przeliczam;-) gdyby miała robione urodziny w domu to zaraz byłyby babcie, wujki, ciotki itp. W efekcie trzeba by coś naszykować sałatki itp, że nie wspomne o jakimś napitku i efekt taki, ze wydam wiecej niż te 200zł na sali zabaw:sorry2:
ja i tak muszę robić dwie imprezy, jedna dla rodziny a druga jak Adaś zasłuży dla kolegów.....
Oczywiście dwa torty ale dla dorosłych nic poza tym, nauczyło już mnie życie, bo u mnie zawsze była wyżerka a u innych kawka........ więc teraz od 3 lat tylko kawkujemy.......... rodzice czyli dziadkowie to inna sprawa bo Ci na obiad jeszcze przyjeżdzają.

Chyba wskocze pod kołderkę:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
Ja bym się nie wymiksowała;-) dlatego robię tylko dla dzieci, a w okolicach urodzinach zawsze mam jakieś ciacho w domu jak ktoś przyjdzie;-)
 
Dzień dobry :)
witam z pracy i pozdrawiam
Aga mi sie dzisiaj tez nie chciało wstawać i chetnie bym pod kołdre wskoczyła zimno brr i pomyśleć ze teraz juz tak będzie
 
Ostatnia edycja:
Witam

uuufff-wczorajszy dzień przeżyty, ale kosztował mnie dużo stresu.

Pogoda pod psem:wściekła/y:

Zapisałam Julitke na basen, zaczyna od poniedziałku:-)

Wiesz co Donuś ja to trochę inaczej przeliczam;-) gdyby miała robione urodziny w domu to zaraz byłyby babcie, wujki, ciotki itp. W efekcie trzeba by coś naszykować sałatki itp, że nie wspomne o jakimś napitku i efekt taki, ze wydam wiecej niż te 200zł na sali zabaw:sorry2:

Mnie wyniosło ok.350zł, a i tak robie w domu osobna imprezę dla rodziny.
Anetka, jak Ci sie udaje nie robić juz w domu? Nie przychodzą babcie i chrzestni?
 
Przychodzą ale w odwiedziny;-) na kawkę i zawsze jakieś ciach tak jak pisałam jest:tak: przy okazji dają prezenty, ale od górnie jest powiedziane, ze robimy urodziny tylko dla dzieci:-)
 
reklama
witam u nas urodzinki dla Mateusza robie tylko dla rodziny bo on by najlepiej zaprosił wszystkie koleżanki Oli:) Agulka sąsiadka kupiła jakos tydzień temu fajną pralkę chyba dała 1100zł z Whirpoola wszystko fajnie opisane po polsku i łatwa w obsłudze no i dołożyła 100zł i ma gwarancje na 5 lat zawiozłam dzieci do babci a ja na 16 ide na zebranie do szkoły pozdrawiam a tak wogóle to Majandra co u Ciebie???Iza też dlaczego nic nie piszesz???
 
Do góry