reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Wywołana szybko się melduję. Nic nie pisze ale ciagle zaglądam, złapało mnie przeziębienie i nie mam na nic siły i czasu.Siedzę tylko na FB i allegro bo pracowac trzeba. Może w weekend znajdę czas to więcej napiszę o szkole Omara, pani itd. Teraz sił brak.


Aaaaa, pozdrawiam was serdecznie i gorąco bo pogoda nie rozpieszcza
 
reklama
witam u nas urodzinki dla Mateusza robie tylko dla rodziny bo on by najlepiej zaprosił wszystkie koleżanki Oli:) Agulka sąsiadka kupiła jakos tydzień temu fajną pralkę chyba dała 1100zł z Whirpoola wszystko fajnie opisane po polsku i łatwa w obsłudze no i dołożyła 100zł i ma gwarancje na 5 lat zawiozłam dzieci do babci a ja na 16 ide na zebranie do szkoły pozdrawiam a tak wogóle to Majandra co u Ciebie???Iza też dlaczego nic nie piszesz???

no własnie mam wybraną whirlpoola i electroluxa
nie mogę dokonac wyboru:zawstydzona/y:

Electrolux EWS1064EEW - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Whirlpool AWSP63213P - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 
Aga czyzbys planowala wstawic pralke do gospodarczego??? Mi taki omysl chodzi po glowie,ale nie moge S przekonac do tej oszczednosci:-p
Polozylam sie po nocce na 4godzinki i taka niedorobiona wstalam,ze szok. Jutro na dzionke,z soboty na niedziele na nocke, ufff padne w tym miesiacu tyle mam godzin
 
Aga czyzbys planowala wstawic pralke do gospodarczego??? Mi taki omysl chodzi po glowie,ale nie moge S przekonac do tej oszczednosci:-p
Polozylam sie po nocce na 4godzinki i taka niedorobiona wstalam,ze szok. Jutro na dzionke,z soboty na niedziele na nocke, ufff padne w tym miesiacu tyle mam godzin

tak planuje, ale starą tam wstawić :tak: by prac robocze a nowiutka do domku:tak: ....................... za nadgodziny tez płacą? To kaski więcej wpadnie jakby co:sorry2:
 
Aga porownujac parametry to lepeij wypada Whirlpool,ale Elektrolux przemawia do mnie dostosowaniem programu do wielkosci wsadu. Moja pralka dostosowuje ilosc wody do ilosci prania,ale czas programu jest zawsze taki sam
 
tak planuje, ale starą tam wstawić :tak: by prac robocze a nowiutka do domku:tak: ....................... za nadgodziny tez płacą? To kaski więcej wpadnie jakby co:sorry2:

Ja mam wrzesien i sierpien na zlecenie jeszcze,a ogolnie nadgodzin nie ma,a jak sa to jest jakis 3-miesieczny system rozliczania godzin, wiec jak w 1 miesiacu masz jakies nadgodziny to w kolejnych 2 je gubisz, jakos tak jest.
Bardziej mialam na mysli wode gospodarcza...
 
Agulka sasiadka wlasnie kupila ta whirpoola co dalas linka. I podobno ma to ze dostosowuje ilosc wody do ilosci prania
Siedze z Zosia i ogladam jej ulubiona bajke Dudusia a po bajeczce jak pogoda sie nie popsuje to tradycyjnie pojdziemy na spacerek przed drzemka:-)
Wybieram sie dzis wieczorem z sąsiadka na aquaaerobik ale to bardziej zeby sie zrelaksowac odstresowac bo na schudniecie w moim przypadku to nie ma szans ;(
 
reklama
Do góry