reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam

ostatni dzień i weekend-huurrra!
Chociaz nie do końca tak wesoło, bo weekend też mnie czeka cięzki...

Aguś, no i wybrałaś juz pralkę?
 
reklama
Donkat a co taki ciężki weekend ? Ja mam ostatni wolny weekend bo od następnego zajęcia .
Jaka u Was pogoda bo u Nas średnio juz pod jesień idzie
 
No i aerobic odwolany
Mati nie chce za bardzo jesc w przedszkolu je tylko to co mu smakuje i niekiedy jest tak ze je tylko chleb z maslem a na obiad same ziemniaki...dzis zjadl tylko łyzke zupy.....
 

przybij piątkę:tak: u nas też

Dzwoni ze szkoły Mai by przyjechac po nia bo źle się czuje, zatoki, gardło i gorączka wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nic tylko przez kolano przełozyć, wczorqaj odbierają ją siedziała w świetlicy przy oknie balkonowy -- otwartym w koszuce na ramiączkach:wściekła/y::wściekła/y:
Adasia sąsiadka odbierze, bym nie jeździła co chwilkę do miasta:wściekła/y:

Donuś, Monia wybrana pralka i zamówiona, wzięlismy na raty by nie odczuć po kieszeni, z ubezp miesięcznie płaic będziemy 35zł:-)
Wzięłam ciu inną bo tamtej z linku nie było juz w sklepie internetowym a do stacjonarnego miałam najbliżej 100km, a tak dostawa gratis
o taka:
Whirlpool AWSP63013P - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
 
MIŁEGO WEEKENDU KOBIETKI!!!!!!

Nuśka, bo ten weekend będzie gościowy, a wiadomo z czym to sie wiaże...

Aguś, oby dobrze sie pralka sprawowała:-)

Monia,
Julitka w zeszły piatek była cały dzien w szkole bez śniadania i tylko zjadła 1/4 kanapki do godz. 16.00!!!!!!!!!! Bo jej nie smakowały!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam, aż już będą obiady w szkole, to zawsze inaczej, niz tylko bułki.
 
Cześć dziewczyny :) dawno nie pisałam ale miałam straszne urwanie głowy .U nas też pogoda typowo jesienna chociaż teraz słońce jakby przedziera się przez chmury. Poza tym jak co roku wrześniowe zamieszanie , zebrania ,ustalanie zajęć i mnóstwo opłat. U Zuzi już prawie jak w szkole , raz w tygodniu dostają zeszyt do pisania literek i szlaczków, czytanie itd. Pisałyście o tym ,że w przedszkolu macie klub pożeracza literek czy jakoś tak, u nas coś podobnego funkcjonuje od dwóch lat tj rodzice czytali jakąś książkę następnie na początku każdego miesiąca pani rozdawała zeszyty gdzie trzeba było wpisać tytuł książki , autora i dziecko rysowało jakiś obrazek związany z książką. Następnie dzieci zabierały zeszyt i książkę do przedszkola i pani przez cały miesiąc na odpoczynku czytała przyniesione książki. W tym roku nastąpiła zmiana , bo dzieci książki mają czytać same , oczywiście nie długie. Z zajęć dodatkowych poza przedszkolem dziewczyny chodzą na basen , Zuzia dodatkowo na niemiecki do babci i być może uda się w tym roku zrealizować jej marzenie czyli hip hop , no ale to się jeszcze okaże , bo zajęcia ruszają od października.
Co do urodzin to w tym roku wyjątkowo nie będą w domu ( po ostatnich jeszcze nie doprałam dywanu:shocked2:), tylko w unikidsie godzina animacji i godzina do wyboru jakiś wybuchowych zajęć chemicznych albo robienie mydełek ,ale jeszcze nie zdecydowałam. Po obliczeniu wszystkich kosztów ta opcja w naszym przypadku jest dużo tańsza niż urodziny w domu. W ramach prezentu zrobiliśmy Zuzi nowy pokój , taki już bardziej dorosły , jutro jedziemy do Ikei po meble . Zobaczymy jak to będzie w praktyce bo dotychczas dziewczyny spały w jednym pokoju , Helenka już mówi ,że będzie jej smutno i że będzie przychodzić do Zuzi...
Co do jedzenia to z Helenką nie ma większego problemu , za to Zuzia grymasi je ale tylko to co lubi. Od września wprowadzili u nas w przedszkolu ekologiczne posiłki i myślę ,że dzieci jeszcze nie do końca przyzwyczaiły się do nowych smaków.
Anetka wiem ,że jestem gapa i zapomniałam wysłać zdjęcia.:zawstydzona/y:

Agulka zdrówka dla Majeczki
 
Ostatnia edycja:
Witam się powekendowo:-) byłam na działce ale tak mokro, że nie da rady cokolwiek robić:no: zerwałam tylko pietruszki do mrożenia i kwiatów do wazonu i wróciam;-) a i zapomniałam napisać, ze jak się Tuśce spodoba to będę miała baletnice w domu;-)
Luandzia gapciusiu;-) ja nadal czekam na zdjęcia:-)
 
Witam z kawka
Od dzis juz bede mogla byc czesciej poniewaz kupilam sobie laptopa. Wogole mam nadzieje ze bedzie ok ze nie bede zalowac bo to byl taki spontan chcialam przekonac sie czy przyznaja mi na raty.....no i przyznali
Luandzia te wasze przedszkole to jest super
Agulka jak Majeczka?
Aneta i jak spodobal sie Natalce balet?
Majandra hop hop odezwij sie
 
reklama
Do góry