reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam w deszczowy poranek:crazy: muszę chyba zrobić sobie mega mocną kawę żeby mi sie oczęta otworzyły:confused2:
Monia lapek fajny oby dobrze się sprawował:tak: co do baletu to pierwsze zajęcia są dopiero w przyszłą środe;-)
 
reklama
Witam i ja młody juz sie nachodził do szkoły wczoraj wróciłam z ze zebrania a on 38,5 z gorączką leżał w łóżku i tak całą noc zostałam z nim dzisiaj w domu biedny sie męczy wyglada na gardło :(:( .
Wczoraj na zebraniu byłam w szoku bo wchodzę do sali a tam serwetki kawa herbata ciasto bo pani takie zebrania z rodzicami robi :) :) szok po za tym jak wszędzie :)
Monia ale fajny laptop na ile rat wzięłaś ?
Anecia jak tam balet ? U nas tez pełno ulotek typu "dbając o rozwój Twojego dziecka mamy w ofercie....." Byle byś miała worek pieniędzy :) ;) młody jak narazie to chodzi na basen a raczej był jeden raz po wakacjach bo oczywiście juz chory jest , i coś o karate mówił ale jeszcze sie nie dowiedziałam co i jak
 
Nuśka wziełam na 40 rat bo ich sie tak nie odczuje bo rata bedzie ok 38zl:-) zdrowka dla Igorka niech te choróbska idą precz!!!moi juz tez kaszlą ale naszczescie jeszcze bez goraczki ale syropami juz faszeruje ich
 
Nuśka zdrówka dla Igorka:tak: co do opłat to na szczęscie te zajęcia z baletu są częściowo dofinansowywane i my za miesiąc będziemy płacić 25zł:tak: a biorąc pod uwagę to, że odpadły opłaty co miesiąc za przedszkole to możemy spokojnie jeszcze na kilka zajęć młodą zapisać:-D żeby tylko chciała;-) bardzo chce na jazde konną ale biorąc pod uwagę pogode to chyba odłożymy te plany do wiosny:sorry:
 
Hej kobietki

dzieci zasmarkane, ja też. Julitce juz prawie katar minłął, a ja mam codziennie co innego, czyli powoli przechodzi. dziś mam seksowny głos:sorry:, czyli chrypę.

Oczywiście w pracy ziiimno!

U nas pierwsze zajęcia pływania za nami. Nie było najlepiej, t zn Julitka nie czuła się tam dobrze. Zestresowana nową sytuacją płakała, że nic nie umie, że chce do domu. Cały czas jej tłumacze i motywuję, dodaję otuchy, żeby uwierzyła w siebie. Może jutro będzie lepiej.

Nuśka, spóźnione, ale szczere: wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!:-) Niezły staż już macie:tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam ja juz po kawce,chyba mnie cos rozklada kaszle i gardlo mnie boli:(
Donus a Ty jak sie czujesz?
Nuska jak Igorek?
Agulka jak Maja?
Dzis mam w przedszkolu zebranie tak mi sie tam chce isc ze szok.......
Musiala bym sie chwycic konkretniejszych porzadkow bo w sobote robie Mateuszowi urodzinki ale tez mi siemnie chce MAM LENIA dajcie sposob na pozbycie sie go !!!
 
Witam o poranku:-) wreszcie świeci słoneczko i mam nadzieję, że taka pogoda się utrzyma:tak: bo mam urlop i planowałam wykorzystać go na porządki na działce:tak:
Monia zdrówka:tak: a na lenia no cóż nie znam sposobu:no::-D
Nuśka jak Igorek?
Aga jak Majeczka?
 
Oj zaczelo sie kichanie, prychanie... Mlody tez cos kaszle, musze kubic Bioaron i zaczac aplikowac. Zdrowka dla dzych i malych:tak:

Monia ja na lenia mam majstrow. Wrocilam z przedszkola i walnelam sie do lozka,bo ide na nocke,a popoludnie mam napiete i juz nie poloze sie. Przyjechal majster do bramy wiec zrobilam kawusie i biore sie za sprzatanie,bo wszedzie jest kurz!!!!
 
reklama
Witajcie,
oj ja lenia nie mam, nie mam czasu na lenia ;-) za to kicham, prycham razem z Aśką. Omara też coś już brało ale witaminy wystarczyły do pokonania wirusa.
Czasu ogólnie brak na cokolwiek, Miałam się odezwać w weekend a wyszło jak zwykle.
Tak po krótce... Omar zadowolony ze szkoły, chodzi na 5 godz ale myślę żeby go posyłać na dłużej. Z dodatkowych zajęć chodzi na śpiew i taniec 2 razy w tyg po 45 min (dostaliśmy kupon na miesiąc darmowych zajęć). Angielski będzie miał w szkole, pani ze świetlicy uczy angielskiego w szkole i zaoferowała się że w ramach godzin świetlicowych będzie uczyć dzieciaki. WIęc 2 razy w tyg po 40 minut będzie uczyła dzieciaki. Urodzin Omara w tym roku nie chcę robić. Przyjdą dziadkowie i może 2 kolegów zaprosi. Nie mam kasy. Wyjazd do Turcji nie wypalił przez chorobę Aśki i kończy mi sie towar do sprzedania. Pracę czas zacząć szukać ale przeglądam ogłoszenia i jestem bliska załamania. Nie ma nic, puściłam w obieg info wśród znajomych ale nie wiem czy to coś da. Sama nie wiem co mam robić. Ech

Podczytuje was na bieżąco i może uda mi się wrócić do regularnego pisania. Bardzo bym chciała.

Pozdrowienia i buziaki
 
Do góry