reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Witam i ja:-) słoneczko od rana dzielnie walczy ciekawe czy uda mu się przebić przez chmury:confused2: coś mnie chyba bierze bo gardło pobolewa i kaszleć zaczynam muszę się naćpać porządnie bo w sobote robimy Tuśki urodziny, a jutro muszę zmierzyć się z tortem;-)
Nuska, Aga jak Wasze dzieciaki? Meldować prędziutko.
 
Hej kobietki!!!

Widzę, że zdrowko szwankuje u wielu małych i duzych. Julitce katarek juz dawno minął, a ja zmierzam ku dobremu, dziś mam odrywającą się chrypke. kataru prawie nie ma. Leczymy się tranem, wapnem, smarowanie na noc, ja jeszcze płukałam gardło szałwią (dla mnie rewelacja), czosnek, miód.
Zdrówka dla chorowitków
 
Witam
ja tak szybciutko bo juz w pracy młody juz nie ma gorączki ale jeszcze go brzuszek pobolewa jakiegoś wirusa zolądkowego załapał .
Ogólnie wszystkim dużo zdrówka życzę dla dużych i małych :)
 
U nas leje od początku tygodnia, słońca już dawno nie widziałam. My już wychodzimy z chorób, Aśce tylko jeszcze leje się z noska.
Dziewczyny, mam pytanie. Co oznacza dziecko z orzeczeniem i co dziecko z opinią. Mamy kilkoro w zerówce i wszystko byłoby Ok ale dziś rodzice byli świadkami jak jeden chłopiec pobił innego a potem zaczął kopać matkę która chciała ich rozdzielić. Padł blady strach na rodziców. Właśnie się dowiedziałam od Omara że jego też bił, że przeszkadza w zajęciach, wchodzi na stół i takie tam. Omar twierdzi że Pani radzi sobie z nim.
Problem jest taki że w grupie Omara na 25 dzieci jest jedno z orzeczeniem i kilkoro z opinią (cokolwiek to oznacza) a tylko jedna pani. Z tego co zauważyłam i z tego co opowiada Omar Pani sobie z tym wszystkim radzi bo jest ostra i konsekwentna ale mogę sobie tylko wyobrazić jak jest jej ciężko.
 
Hejka
Ja tak szybko, u nas ze zdrowim ok, moda jeszcze jakiś katar ma.......... Aneta my tez robimy młodemu w sobotę urodziny a "kolorowe krązki" na torta dzis upiekłam

Donuś a jak u Was sobotnia imprezka Julitki????????
 
Oj to imprezowa sobota się zapowiada;-) ja kolorowe krążki jutro będę piekła;-) właśnie na jaką tortownice wystarcza ten przepis? Ja mam 24cm 2 szt i chciałam piec po 2 biszkopty naraz i zastanawiam się czy nie robić z półtora porcji ciasta:eek:
Izuś nie pomogę kompletnie nie wiem o co chodzi:eek: to orzeczenie to o czym? i to samo opinia o czym?:eek:
 
reklama
Do góry