reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

zapomniałam Wam napisać o stracie kolejnego przychówku: rybka bojownik nam wczoraj zdechła. Zauważyłam jak wróciłyśmy z basenu, nic nie mówiłam Julitce, ale gamoń sam zauważył jak się przebierała...Znowu płacz i lamenty:-:)-:)-( Wytłumaczyłam, że na szczypawka przyszedł już czas, bo miał ponad 2lata a one właśnie tyle żyja.

Iza, to dla kontrastu ja mam na sobie: koszulkę na ramiączkach i 3długie rękawy! Rano, jak jeszcze nie było palone siedziałam do tego w kurtce i rękawiczkach, bo palce grabiały przy komputerze!!!!!!! Takie mam humanitarne warunki pracy!!!!!!

U nas sa 2 zerówki i dzieci się nie znają, wiec tez bedą miały okazję na zapoznanie się. Nasza szkoła jest mała i p. dyr ciągle podkreślała, że staraja się aby panowała taka miła atmosfera i rodzice się znali, angażowali w życie szkoły.
 
reklama
dzień dobry
Jestem pierwsza JUPI :-D

Donuś to sie nazbierało przeżyć dla Julitki, nie zazdroszczę :baffled:

Omar odkrył nowa miłość do ... szlaczków. Wymyślam mu jakieś skomplikowane. Wczoraj zasnął nad zeszytem bo zabrał go łóżka tak nie mógł przestać. Dziś już w necie poszukałam trochę nowych wzorów :-) Pomyślec że do niedawna na slowo szlaczki uciekał gdzie pieprz rośnie.

Jakie plany na weekend?

Ja w sobotę zabieram mamę na testowanie restauracji, dostałam zaproszenie jako blogerka, mam zabrać aparat i spróbować wszystkiego :-D


Znowu mała... ech, lecę
 
dzień dobry
Jestem pierwsza JUPI :-D

Donuś to sie nazbierało przeżyć dla Julitki, nie zazdroszczę :baffled:

Omar odkrył nowa miłość do ... szlaczków. Wymyślam mu jakieś skomplikowane. Wczoraj zasnął nad zeszytem bo zabrał go łóżka tak nie mógł przestać. Dziś już w necie poszukałam trochę nowych wzorów :-) Pomyślec że do niedawna na slowo szlaczki uciekał gdzie pieprz rośnie.
Żeby mój Igor tak chciał:-)
 
Donuś ale Julitka miała przeżyć szok z tymi chomikami jak pięknie że wybaczyła kiciowi

Anecia jestem, jestem, ale szkoła się zaczęła , Anecia jakieś plany na zimę ? Urlop?narty?
 
Ostatnia edycja:
hop hop jet tu kto??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
hej u mnie wszystko ok
Mati już zdrowy to wszystko to miał astmatyczne muszę go zapisac na wizytę do naszej pani arelgolog
co tam u Was? jak w pracy? w szkole?
 
reklama
Do góry