reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witajcie
święta święta i po świętach? Nie do końca. Teraz swoje święta obchodzą prawosławni. Szkoły są pozamykane tylko zerówka pracuje (na moje szczęście). Wczoraj u Omara było 5 dzieci a zapisanych jest 7 więc może dziś się uda mieć komplet.
Monia zdrówka dla Matiego
Anetka dobrze że się układa między wami oby tak zostało.
Aguś, to będziesz miała wesoło :)

Mnie coś rozkłada, oby nie zapalenie oskrzeli bo tak się czuję. Poza tym wciąż czekam na telefon z Poczty bo powiedzieli że skontaktują się z każdym :eek:
 
reklama
Witam kobietki!!

Wczoraj się wzięłam za generalne porządki, jakoś mnie tak naleciało... chyba już czuję wiosnę:-D

Aguś, a jak tam J. w nowej pracy? Jak pierwsze wrażenia? Co teraz robi? Życz mu powodzenia od nas!

Anetka, czyli jednak zawsze trzeba mieć nadzieję, że się człowiek zmieni i przejrzy na oczy- oby jak najdłużej to trwało:-)

Iza, jak były święta katolickie to wszystkie dzieci miały wolne prawie 2tyg. i teraz też wszystkie?
 
Iza, jak były święta katolickie to wszystkie dzieci miały wolne prawie 2tyg. i teraz też wszystkie?
Teraz szkoła decyduje czy ma wolne czy nie, nasza i te, które znam lub mam kogoś znajomego też mają wolne. Pracuje tylko świetlica i świetlica zerówkowa (zajęć nie ma). Co ciekawe dziś woźna stała na podwórku i jak jakiś samochód podjeżdżał to mówiła że zajęć nie ma bo nie wszyscy rodzice wiedzieli że lekcji nie ma. Mówiła że zdarzało się że rodzice przywozili dzieci i zabierali je od razu.
 
Teraz szkoła decyduje czy ma wolne czy nie, nasza i te, które znam lub mam kogoś znajomego też mają wolne. Pracuje tylko świetlica i świetlica zerówkowa (zajęć nie ma). Co ciekawe dziś woźna stała na podwórku i jak jakiś samochód podjeżdżał to mówiła że zajęć nie ma bo nie wszyscy rodzice wiedzieli że lekcji nie ma. Mówiła że zdarzało się że rodzice przywozili dzieci i zabierali je od razu.


kurde to dzienniczków nie mają dzieci by dac skserowaną informacje dla rodziców

Witam.

Iza kciukasy nadal zaciśnięte:tak:

Donuś przekażę J :tak: a jak tam mu jest................mmmmmmmmm chyba dobrze na razie, ciężko powiedziec bo za krótko robi, do tej pory inwentaryzacja była wczoraj jako tako dzień pracujujący dopiero ale siedzaił w firmie i zapoznawał się z odbioracami......... dziś pojechał z jednym z przedstawicieli w trasę, po częsci będą na jego trasie a po części tego kolesia...... auta nie dostanie firmowego, bo u nich w firmie jest tak że jeden dzień jeden przedstawiciel jest na miejscu a że ich jest prócz J 3 to będzie jeździł autami na przemian, jak jeden w firmie to J w trasie, jak drugi to drugiego auto i w trasę.......... chyba wytłumaczyłam jakoś :sorry: troche dziwnie ale zakumacie;-), branża budowlana, więc kostkę brukową będzimy mieć tańszą:rofl2:
 
Witam,

oj, ciężki dzień mnie dziś czeka: od rana kręci mi się w głowie i zbiera od tego na wymioty. Muszę funkcjonować w pozycji pionowej i na zwolnionych obrotach, bo inaczej kiepsko.

Aguś, trochę dziwnie z tymi autami, ale oby mu dobrze szło.
 
Witajcie wieczorową porą.
Agus trochę to skomplikowane ale chyba załapałam :) ważne żeby było lepiej i żeby płacili normalnie.

Donuś co ci jest? Objawy jednoznaczne :) Zdrówka życzę.

U nas dziwnie chorobowo. Aśka, Omar i mężuś mają podwyższoną temperaturę a ja mam zawalony nos, bóle głowy i ogólnie jestem rozwalona. Oby do soboty wszystkim zdrowie wróciło bo szykuje się impreza u moich dziadków.

Byłyście może w biedronce? Ja dziś z dzieciakami pojechałam bo nie chciałam wracać do domu i byłam w szoku bo były regały na książki po 30 zł, przecenione ze 119. Ja taki akurat potrzebuję bo będę robić przemeblowanie i naszą sypialnię oddam dla Aśki na pokoik. Kupiłam więc dwie bo za taki sam regał dla Omara zapłaciliśmy kiedyś prawie 200 zł :) Poza tym kupiłam Omarowi kamizelkę pikowaną za 15 zł :)
 
Witajcie wieczorową porą.
Agus trochę to skomplikowane ale chyba załapałam :) ważne żeby było lepiej i żeby płacili normalnie.

Donuś co ci jest? Objawy jednoznaczne :) Zdrówka życzę.

U nas dziwnie chorobowo. Aśka, Omar i mężuś mają podwyższoną temperaturę a ja mam zawalony nos, bóle głowy i ogólnie jestem rozwalona. Oby do soboty wszystkim zdrowie wróciło bo szykuje się impreza u moich dziadków.

Byłyście może w biedronce? Ja dziś z dzieciakami pojechałam bo nie chciałam wracać do domu i byłam w szoku bo były regały na książki po 30 zł, przecenione ze 119. Ja taki akurat potrzebuję bo będę robić przemeblowanie i naszą sypialnię oddam dla Aśki na pokoik. Kupiłam więc dwie bo za taki sam regał dla Omara zapłaciliśmy kiedyś prawie 200 zł :) Poza tym kupiłam Omarowi kamizelkę pikowaną za 15 zł :)

Iza u nas takich promocji nie było w Biedronie, ale były inne, kupiłam lampkę nocna dla Mai, bo w księżniczki sprzedałam a za nową dałam 10zł:-)

Zdrówka
 
Witam kobietki!

Iza, nie, to niejednoznaczne objawy, przynajmniej ma taką nadzieję;-). Czasami tak mam za sprawą zmiany ciśnienia, a zwłaszcza jak wieja wiatry.

ooo, dziś jadę do Biedronki, ciekawe, co u nas będzie ciekawego.

Ostatnio Julitka ma szał na gry w karty. Od kiedy nauczyliśmy ją grać w wojnę i świnię, to jest to jej ulubione zajęcie.
 
reklama
Dobry wieczór.

Co za wiatrzysko. Głowę urywa a Aśka szału dostaje :szok: krzyczy jak wiatr jej wieje w twarz jakby chciała mu tego zabronić :cool2:

Opowiadałam Wam kiedyś jak Omar stwierdził że ma zębowego pryszcza? To stały ząb już mu się wyrzyna. Dziś byliśmy u naszej dentystki. Omar sam wszedl do gabinetu, usiadł na fotel i wyjaśnił Pani. Okazało się że ruszają mu sie już 4 mleczaki i wszystkie na raz mogą wypaść. Ten stały wejdzie na miejsce mleczaka pod warunkiem że w ciągu 10 dni Omar pozbędzie się jednego mleczaka. Ma go wypychać językiem i jeść marchewki. Jak po 10 dniach mleczak nie ustąpi będzie rwanko. Omar już nad zębem pracuje :-D
Swoją drogą w związku z niedlugim przybyciem zębowej wróżki musze się trzymać za kieszeń :sorry:

Miłego weekendu kochane
 
Do góry