reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

iza no sporo zębów się rusza Omarowi....Mateuszowi jeszcze ani jeden nie wypadł i ani jeden się nie rusza za to 6 się już wyrzynają:)a jak tam zdrówko???
a tak w ogóle to Witam:)
 
reklama
Dzień Dobry
Wstawać śpiochy , co z wami?? Co tu taka cisza?

U nas już prawie wszyscy zdrowi, ja tylko zasmarkana ciągle.
Byłyście wczoraj na orkiestrze? My oddaliśmy dzieciaki do dziadków i poszliśmy ze znajomymi na pizzę i koncert Markowskiej. Niestety o 19.30 musieliśmy wracać po dzieciaki.

Aha i jeszcze informacja dnia. Zadzwoniła do mnie kobieta i powiedziała że Warszawa zaakceptowała moja kandydaturę i zostałam przyjęta do pracy. Zapytała czy może w Warszawie załatwiać szybkie moje przyjęcie... Skontaktuje się ze mną jeszcze, mam czekać na telefon :-D:szok::-D:szok:
 
Witam sie w kolejny słoneczny dzień:-) chyba ta zima nigdy do nas nie dotrze;-) ale żebym jakoś szczególnie z tego powodu płakała to nie. Od wczoraj chodzę wkurzona na babkę, która kupiła ode mnie laptopa z vtech po Tuśce. Dotarł do niej działał, ale po 3 dniach myszka siadła i baba chce reklamować:baffled: napisałam jej, że nie ma takiej opcji bo zabawka była po pierwsze używana, po drugie dotarła sprawna i co mam jej teraz kase oddać, a ona mi zepsutą zabawkę:baffled: zgłosiła sprawę do allegro, a ja siedzę i czekam co mi napiszą:nerd:
Iza faktycznie sporo ząbków się rusza Omarkowi. Mojej ani jeden jeszcze nie drgnął:no: podejrzewam, ze jak ruszą to wszystkie naraz i pewnie w tedy kiedy krucho będzie z kaską także zębowa wróżka będzie skromne kwoty zostawiała;-):-D
A i zapomniała Wam napisać, że moja gwiazda wygrała 20zł w sobotę w zdrapce:-D

Iza gratulacje!!!!!!!!!!!!!A biorąc pod uwagę opis rozmowy kwalifikacyjnej to nawet podwójne, bo ja przez takową napewno pomyślnie bym nie przeszła:no:
 
Ostatnia edycja:
Witam,

u nas od wczoraj zima i śnieżna kraina. Jakoś ten snieg tak dziwnie zaleciał do nas omijając góry i wschód:rofl2:

Jutro idę na bilans z Julitką.

Julitka też jeszcze w klubie dzieciaków, które nie straciły ani jednego ząbka. Nawet jej się jeszcze nie ruszają! Jakoś ostatnio ucichł ten temat i już się nie denerwuje tym.

Anetka, i co, Allegro odpisało?

Iza
, kiedy zaczynasz? Gdzie ta praca?
 
Witam
u nas niestety śniegu ani widu ani słychu....
Iza gratki tej pracy !!!!
Aneta oj teżbym się wkurzyła taką sytuacją...
 
Witam i ja o poranku:-) z kawką oczywiście;-) ale zaraz jadę z moim M do Ząbkowic. On po jakieś częśći do samochodu a ja do lidla wskoczę;-) Z allegro jeszcze nic nie pisali:no: łudzę się, że może nic nie napiszą tylko zbyją sami babę:baffled:
Donuś przyznam, ze trochę tej zimy zazdraszczam:zawstydzona/y: ale tylko tak odrobinkę i nie zewzględu na siebie tylko zwyczajne młodej mi szkoda
 
Ostatnia edycja:
Witam się i ja
U mnie z zimy tylko mróz, rano było -4. Omar się cieszy i mówi że jak jest mróz to spadnie śnieg i w końcu będzie zima :-D

Co do pracy to jest to stanowisko przedstawiciela handlowego na poczcie. Wien tyle że będę jeździć samochodem po województwie i podpisywać umowy. Nie wiem od kiedy zaczynam, wiem tyle że zostanę zatrudniona bo Warszawa się na to zgodziła :-D Szczerze mówiąc to zadzwoniła do mnie wczoraj kobieta z kadr mówiąc że przeszłam pozytywnie rekrutację i Warszawa zezwoliła na zatrudnienie mnie. Ma się do mnie odezwać od kiedy zaczynam ale na to też musi wyrazić zgodę Warszawa. Więc siedze i czekam jak głupia ciesząc się że mam prace której nie mam :rofl2:

Anetka kciuki za pozytywne zbycie babki przez allegro i niezawracanie ci tym głowy :-)
 
Witam i ja.
U nas śniegu nie ma, mroźno jest.

Córeńka dzis kończy 10 lat......... nie robimy dziś nic tylko w piątek 3 kloeżanki na noc przyjeżdzają, ale najpierw idą do kina, nastepnego dnia o 10 młoda jedzie z koleżanką do Koszalina do teatru na Guliwera ( prezent od koleżanki) fajnie będzie bo młoda jedzie ze starą ekipą z przedszkola ( teraz to szkolniaki) jeszcze z Czarnego gdzie mieszkalismy przecież 3 lata temu :tak:

Iza gratki ogromne
Aneta baba niech sie odwali. g.... może.
Donuś wołali sami na bilans czy same się zgłosiliście? bo u nas cisza w tej sprawie
 
100 lat dla Majeczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z allegro nadal cisza więc albo baba się rozmysliła, albo albo allegro ją zbyło;-):baffled:
Umówiłam się z koleżanką, że pójdziemy razem zapisać nasze panny dzisiaj do szkoły;-) więc zaraz lecę na pocztę, do koleżanki oddać jej świeczniki bo pożyczałam na prezentacje;-) i potem do szkoły:tak:
A zapomniałam Wam napisać, że napaliłam się na mebelki do Tuśki pokoju, ale M się uparł, ze najpierw mam sprzedać stare:wściekła/y:. A jak do wakacji nie pójdą to dopiero kupimy :crazy:Te mi się podobają LORENTO 4 łóżko meble młodzieżowe marmex 0zł (3850500280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiecie, u nas nie ma aż tyle śniegu, żeby można było szaleć na sankach. Tyle, że zabieliło okolice i się to utrymuje. Jeździ się gorzej, bo wystaje wyślizgany lód.

Iza, a co z Aiszą?

Aguś, przekaż Mai od nas zyczenia: aby nadal była taką mądrą i rozsądną dziewczynką, realizowała się w tańcu, dobrze uczyła i miała cudowne dzieciństwo!

Anetka, do jakiej szkoły zapisujesz Natalkę?

Aguś, Julitka przyniosła kartkę ze szkoły po wstępnych pomiarach poczynionych przez pielęgniarke i z tym mamy iść na bilans.

Jutro biorę wolne i już mam całą listę załatwień....
 
Do góry