reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

witam i ja
Iza i jaka była reakcja Omara że tak późno był odebrany? a malutka pewnie fajowo na tym śniegu wyglądała tuptając:-D
Agulka no Adaśko rozbroił mnie :-Da śniegu zazdroszczę i Tobie i Izie:-p
u nas bilans już był dostaliśmy kartkę w przedszkolu i z tym mieliśmy iśc do lekarza i też wszystko w książęce zdrowia odnotowali
jeszcze dziś i zaczynamy ferie:-) 2 tygodnie wolnego super:-D
 
reklama
Witam i ja:-) zaraz jadę do mamy odebrać moją gwiazdę;-) bo wczoraj utknęła u babci bo M zjechał po 21 do domu:szok: więc już dzisiaj zrobiłam jej wolne:tak: popołudniu mamy księdza więc muszę chatę posprzątać no i w miedzy czasie jakieś zakupy zrobić na weekend;-)
Monia ferii zazdraszczam, my sobie poczekamy, bo nasze województwo ma ostatnie:wściekła/y:
 
Aneta my w zeszłym roku mieliśmy ferie ostatni :tak:ale wam przynajmniej może do tej pory śniegu napada a my będziemy mieć raczej ferie bez śniegu
 
Witam,

we wtorek będą w szkole jasełka dla rodziców (Julitka bierze udział) a potem zebranie , natomiast w środę jasełka dla dziadków. Julitka jak na razie się nie stresuje.:-D

Wczoraj pani ze swietlicy poskarżyła się na zachowanie niuńki, bo byli z Sz. niegrzeczni. Oj, ile było płaczu!!!!!!

Mam wrażenie, że rusza mi się ząb-siódemka. I pobolewa, nawet chyba troche spuchłam dzisiaj. Czyżby mi coś pod spodem rosło????:rofl2:




Dziś imprezka u mojej gwiazdy a młody skomentował to tak; mamuś w końcu będziesz cała dla mnie:rofl2:



QUOTE]

synuń mamuni:-)

witam i ja
Iza i jaka była reakcja Omara że tak późno był odebrany? a malutka pewnie fajowo na tym śniegu wyglądała tuptając:-D

jeszcze dziś i zaczynamy ferie:-) 2 tygodnie wolnego super:-D

no własnie Iza, jak Omar? Wg mnie inaczej dziecko znosi takie sytuacje, gdy wie, że rodzic przyjdzie późno, a inaczej, gdy jest zaskoczony i czuje, jakby ktos zapomniał.

Monia ferii zazdraszczam, my sobie poczekamy, bo nasze województwo ma ostatnie:wściekła/y:

my też jako ostatni.
Monia, wiesz jak ta pogoda potrafi byc przewrotna, w ciągu 1 nocy moze Was jeszcze saypać.
 
Hej :)
jestem dwukrotną wrześniową mamą - 2007 oraz 2009 .. tak nam się udało, że dwójka dzieci jest z tego samego miesiąca :)

Czy można do Was dołączyć.. wiem, że brzuszkowe znajomości po 7 latach pewnie są super trwałe ale może uda mi się wkupic w wasze łaski :rofl2:
 
Witajcie
Anetka gratuluje, jak wypadnie dawaj zdjęcia
Stefaa witaj wśród nas :)

U nas jeśli nic się nie zmieni w poniedziałek idziemy na wyrywanie ząbka.
Pochwalę się , zrobiłam dziś swój pierwszy kolorowy tort. Zdjęcie jest na FB na Kuchnia Izy :-D

Miłej niedzieli bo z soboty niewiele już zostało :)
 
Witam nową mamusię napisz coś więcej o sobie ;-)
Aneta wyobrażam sobie dumę Natalki:tak:Ola wczoraj wyrwała sobie zęba piątkę a Mati się popłakał że Oli wypadają zęby a mu nie i że znów do niej przyjdzie wróżka zębuszka a do niego nie:-D
Iza widziałam na Fb torcik -EXTRA
Agulka jak impreza urodzinowa córci?
Donkat jak ząb dalej boli? A z występami Julitki to super że się nie stresuje
 
reklama
dzięki dziewczyny za przywitanie ..

mojej małej nic a nic się nie rusza, jest z tego względy bardzo zła, bo inne dzieci szczerbate chodzą a jej zabki ani drgną. Ogólnie górne żeby to już takie malutkie, że aż się zastanawiam jak ona nimi gryzie ;) No nic czekamy dalej ..

moniaL po suwaczku widzę, że na dziecie jesteś i już sukcesy odnosisz. Ja się zabieram do ćwiczeń i diety mż i zabrać się nie umię. Zawsze jest coś co pozwoli odłożyć na później. Jak Ty to robisz ?

miłej niedzieli dziewczynki :blink:
 
Do góry