reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
dziwne bo byliśmy w tym sklepie (stacjonarnym) i jak pytaliśmy o raty to niby 0 % ale trzeba było obowiązkowo wziąć ubezpieczenie , dodatkowo przy kredycie W nie mógł dostać faktury na firmę ,więc nie mógłby wrzucić sprzętu w koszty (pamiętam ,że w innym sklepie nie było z tym problemu)
 
Witam po kawce z mamuśką:-) odebrałam pranie nawet wyprasowane:-) może lepiej było jednak nie kupować tej pralki:-D zabieram się za zupę i może bym jakies okno machnęła, bo już straszą:growl:
 
Witam w słoneczny dzień.
Aneta radze nie kupować tej pralki:no: szkoda pieniędzy, miejsca w łazience/kuchni a nie kupisz pralki która Ci wyprasuje:no::no::-D
 
reklama
Witajcie mamuśki
Żyję, jestem, ale nie mam na nic siły.
U nas wszyscy zdrowi a dzień za dniem pędzi jak szalony.
Przepraszam że wam nic nie odpisze, nie miałam siły nawet przeczytać wszystkiego bo prawie 2 tyg do was nie zaglądałam. Po powrocie z pracy zwykle jemy obiad, jade na zakupy, robię obiad na dzień następny a potem padam na twarz i budzę się rano. Postaram sie nadrobić w weekend ale nie obiecuję.
Dobrej nocy
 
Do góry