reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Aguś, nie, nic szczególnego się nie działo, jakos tak pisać mi się nie chciało...:zawstydzona/y:

Kulig sie udał. I to jak! Byliśmy razem z dziećmi, no i chociaż one wróciły trzeźwe:-D:-D:-D My się trzyamliśmy dobrze, ja do momentu wejścia do domu, bo chyba ciepło domowe mnie ścięło z nóg (wcześniej cały czas bylismy na dworze). Zaległam na kanapie z miska a Julitka z pokoju woła: tata, mnie też boli brzuch, ja też chce miskę. Ja mówię: P. zrób mi coś do picia. Julitka z drugiego pokoju: tata, ja też chcę herbaty, bo mnie boli brzuch!!!! P: wściekłyście się na raz, czy co????????????:-D:-D:-D. Julitka z tym swoim" bólem" padla w sekundę, natomiast ja sie pomeczyłam trochę. Niedziela była piżamowa-oj, nie pamiętam takiej. W pracy ogladamy zdjęcia i się śmiejemy.

Od pon. bedziemy mieć ferie, miałam wziąć 1tydz. wolnego, zeby pobyć z niuńka, pojechać do siostry. No i wezmę, ale na...pobyt w szpitalu. Właśnie wróciłam od dentysty z takimi wieściami. Gremium stomatologiczne orzekło, ze nalezy usunąć mi te 2 zęby, bo jest ubytek kości miedzy nimi i dlatego się ruszają. Usunąc mozna by było w przychodni, ale wolą na oddziale, bo po tym moze byc duża rana, należy to dokładnie wyczyścić, pobrać wycinek do badania histopatologicznego.
Chcieli mnie z marszu wziąć już jutro na zabieg, bo mają wolne terminy, ale wole w ferie, żeby Julitka mogła być u babci. Musze to wszystko logistyczne rozplanować, w pracy też nadrobić pewne sprawy.
Z jednej strony się cieszę, że ta moja włóczęga po dentystach się skończy i ze nie zostałam poozstawiona sama sobie, tylko konsultowali mnie dobrzy chirurdzy i zbadali sprawę dogłębnie (mam kilka różnych zdjęć, płyty z RTG, tomografię...), ale z drugiej czuję pewien niepokój, jak wyjdzie badanie histopatologiczne. Nie wiadomo skąd mi się ten problem wziął, bo nic nie wskauzje na jakąś przyczynę, a jeśli nie wiadomo skąd, to ...

Aguś, fajnie, że Wam sie impreza udała. Na zdjęciach wyglądaliście bardzo wiarygodnie:-)
 
reklama
Łoj matko Donuś co za dziadostwo, dobrze że trafiłaś na własciwych lekarzy, ja wątpię czy u nas by tak to załatwili i zdiagnozowali:baffled:.
Wszystko będzie dobrze, usuną i będzie git. Ja czytam to mnie boli, choć dzis tez byłam u sadysty ale to co ja przeżyłam to pikuś w stosunku z Tobą.
 
Witam kobietki!


Oj, ale dziś zadżumiona jestem, jakos trybię z opóźnieniem. Głowę mam zapchaną wszystkimi myślami.
Leje jak wściekłe, szaro, ponuro....

Aguś, mnie już nie boli;-), ale jak mi wczoraj dentysta tłumaczył, co beda robić, to też mnie przerażało.
 
witam
Donuś współczuję przeżyc z zębem
Aneta tak tapeta zerwana ale jeszcze sporo pracy przed nami....
 
Witam się i ja:-) zdycham delikatnie mówiąc:wściekła/y: wczoraj mnie dopadl wirus żołądkowy i chyba nie muszę mówić co sie działo:wściekła/y: ledwo żywa jestem. Jedyny plus że na wadze napewno minus:-D
 
i znów ja pierwsza z kawką:)
Aneta jak dziś samopoczucie?
Donuś i kiedy idziesz do szpitala na ten zabieg?
jakie plany na dzisiejsze święto macie??? my żadnych stwierdziliśmy że wszędzie pewnie ludzi będzie pełno, z dziećmi nie ma co zrobic żeby się samemu gdzies wybrac,nic dobrego na kolacje nie ugotuje bo jak na diecie więc spędzimy dzień jak co dzień :-D:cool2:
 
Witam kobietki!

Jak dobrze, że już piątek. Zmeczona jestem tym tygodniem. Z powodu wszelkich myśli źle śpię, poogda przytłacza, wszystko na biega...Oj, nie jest mi dobrze.


Wczoraj w końcu udało mi się zaszczepić przeciwko żółtaczce. Niby nie musiałam, bo to nie operacja, tylko usuwanie zębów, ale...przezorny zawsze ubezpieczony. Cieszę się jak szalona, bo przyszła @, a obawiałam się, że nadejdzie w przyszłym tygodniu.

Monia, idę do szpitala we wtorek a zabieg jest planowany na środę. mam być do piatku. Nie wiem, jak się tam odnajdę, jakoś mnie to stresuje. Ale dzielna dziewczynka ze mnie, to dam radę;-).

smutno mi tylko, bo planowałam tydzień ferii spedzić z Julitką, a teraz bedzie ubbaci kilka nocy spała i nawet nie bedziemy sie widziały:-(

Anetka, jak tam, sensacje minęły?

Planuję zrobic fajna kolację na Walentynki, ale nie romantyczna tylko dla 2, ale dla całej trójeczki. Tylko dziś pewnie P. późno wróci, więc zrobię jutro. a jutro przyjedzie moja siostra, więc posiedzimy sobie razem rodzinnie.
 
reklama
Witajcie
Donuś trzymaj się, mnie też aż bolało jak czytałam co ci będa robić.
Anetka jak zdrówko.
Dziewczyny pozdrawiam was wszystkie gorąco i tęsknię za wami. Niestety czasu mam bardzo mało. Jakoś jeszcze nie mogę logistycznie wszystkiego rozplanować tak żeby miec chociaż trochę czasu dla siebie.
W pracy jest fajnie. Jestem przedstawicielem handlowym. Pracuję na stanowisku ds sprzedaży w biurze klienta biznesowego i instytucjonalnego rejon cośtam białystok :) Nazwa zabójcza, jeszcze jej nie ogarnęłam. Ludzie są w porządku, przełożony też, chociaż bywa nerwowo. Ode mnie jeszcze nie wymagają zbyt wiele, póki co mam się uczyć. Jedyne co mnie denerwuje to papierkologia. Musimy robić strasznie dużo rzeczy wokół tego co powinniśmy robić. Tabelki, plany, sprawozdania i raporty. Masakra. Ludzie oczywiście narzekają na wszystko, przede wszystkim na pieniądze, ale tak jest wszędzie. Pieniedzy zawsze za mało. Ja się cieszę że w ogóle płacą :)
Omar chodzi teraz na 9 godzin do przedszkola. Nie narzeka, czasami nie chce wracać do domu :) Aśka jest z babciami, ale niedługo trzeba ją dac do żłobka.
Tyle u mnie.
Pozdrawiam was gorąco i pewnie odezwę się za jakiś czas.
Aha, niedługo wrzucę zdjęcie Omara-szczerbatka :)
 
Do góry