reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

U nas piękne słonko. Właśnie skończyłam sadzić bratki do donic przed wejściem:-) ja młodą miałam teraz 2 dni w domu w poniedziałek została bo mi sie wstawac nie chciało:zawstydzona/y: a wczoraj przez te egzaminy szóstoklasitów:tak: wczoraj była ze mną u fryzjera w Słupcu i wróciłyśmy przed 12 do domu i za chwilę usłyszałam w radio że na estakadzie którą przejeżdżałysmy był straszny wypadek, aż mnie zmroziło na myśl że chwile wcześniej tamtędy jechałyśmy:sorry: Doba.pl - Portale Lokalne - powiat Kłodzki: Duszniki-Zdrój, Kłodzko, Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda, Polanica-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Lądek-Zdrój, Międzylesie, Radków, Stronie Śląskie, Szczytna
Agus duzo zdrówka dla Adasia:tak:
 
reklama
Witam,

wymodlilam sie za wszystkie czasy....Jutro już powrót do normalności.

Plan zajęci i załatwień niemalże zrealizowałam w 100%, jeszcze mi kilka spraw na dziś zostało.

Aguś, ja ten mały od razu w niedzielę sprzedałam za 100zł a tamten większy kupiliśmy za 110zł, więc "weszło jedno w drugie".

W pon. dojechały rolki i już wczoraj niuńka sobie nieźle radziła.
 
witam
Donuś jakie rolki kupiłas?
Aneta dobrze że wy już dotarliście do domu przed tym wypadkiem. ale wchodze na stronke i nie widzę opisu tego wypadku...
 
Witam się z kawką z pracy:baffled: pogoda sie skiepściła, szaro buro i się ochłodziło:wściekła/y: dobrze że wczoraj wykorzystałam popołudnie i popracowałam na działce:tak: wszystko przez tą pogodę w tym roku znacznie szybciej robię i już rzodkieweczka i szpinak mi wschodzą:-) juz nie mogę się doczekac pysznego świeżego szpinaku:tak:
Donuś fajne te rolki:tak: moja gwiazda teraz wrotki odpuściła bo wiadomo fascynacja rowerem:-D
 
Witam kobietki!

U nas też się zapowiada ładny słoneczny dzień. Aż miło, bo weekend był zimny, ponury, zachęcający jedynie do siedzenia pod kołderką. Nasze plany wyjazdowo-rowerowe się nie spełniły.

Reazlizowałam się za to w kuchni: upiekłam w sobotę pizzę, w niedzielę zrobiłyśmy z niunią kopyta- osiągnięcie, bo do tej pory robiłam kiedys, kiedys, kiedys tylko raz. Wolałam gotować kluski śląskie, a kopytka miewalismy do mam.

Monia, udały się urodziny? Wszystkiego naj, nja dla Oli!

Miłego dzionka!
 
Witam kobietki!

U nas też się zapowiada ładny słoneczny dzień. Aż miło, bo weekend był zimny, ponury, zachęcający jedynie do siedzenia pod kołderką. Nasze plany wyjazdowo-rowerowe się nie spełniły.

Reazlizowałam się za to w kuchni: upiekłam w sobotę pizzę, w niedzielę zrobiłyśmy z niunią kopyta- osiągnięcie, bo do tej pory robiłam kiedys, kiedys, kiedys tylko raz. Wolałam gotować kluski śląskie, a kopytka miewalismy do mam.

Monia, udały się urodziny? Wszystkiego naj, nja dla Oli!

Miłego dzionka!
oj to super weekend mieliście ja uwielbiam rodzinne wycieczki rowerowe ten weekend niestety nie mogliśmy bo urodzinki ale mam nadzieje ze w przyszłą niedziele to sobie odbijemy ostatnio zrobiliśmy prawie 18km :)
urodzinki sie udały i te dla koleżanek i te dla rodziny tylko mama jakoś nie dopisała z humorem ale trudno.....
dziekuję w imieniu Olusi za życzenia
jej kiedy zleciało te 9lat....jak ten czas leci:szok:

u nas dziś słonecznie . Ja mam intensywny dzionek przed sobą Zosie mam do 11, po szkole /przedszkolu dzieci jedziemy do koleżanki do szpitala (biedna juz 4 tydzień leży:( ) a prosto ze szpitala na trening mateusza i w domu bedzemy ok 18
mam nadzieję ze pogoda utrzyma się bo jest pięknie
MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY
 
Witam i ja.
U nas wczoraj rankiem nie było za ładnie, deszczyk nawet padał, na szczęście po obiedzie sie rozpogodziło, ale za to dziś coś sie zmienia, bo niby ciepło ale słońce jakieś zamglone i ponoc padac będzie.

Jednak zdecydowałam się sprzedać rower Adasia, bo biedny chłopaczek męczył sie na tym małym. W niedzielę wystawiłam na tablicy i szukałam większego tez na tej stronie, cos znaleźlismy i J akurat w poniedziałek jechał w tamtą stronę więc zadzwonił, że przyjedzie zobaczyć. W poniedziałek dzwoni do mnie juz z trasy że widział i ze za 100zł to spoko może być i go wzięlismy. Nie minęły 2 godziny babaka dzwoni, żwe chce kupić mały rowerek , więc przyjechała po 17 i go wzięła ( młody troche smutny bo musiał oddać a własnie na nim jeździł), bawił się na podwórku a J przyjechał przed 18tą i młodego radośc była nie do opisania:tak: Niespodzianka udana, bo nie wiedział że tata mu juz kupił większy.:-D
Cenowo weszło jak u Donusi ........ jedno w drugie:tak:;-)
Rolki Donuś bardzo fajne:tak:

Anecia mi szpinak nie wszedł jeszcze na polu........ u nas zimniej jest......... ale za to w doniczce w domciu już go widać:tak:

Miłego dnia
 
reklama
Dzień dobry!
jestem, żyję, melduję się :-D U nas nic nowego się nie dzieje. Widzę że u was wiosna pełną gębą (pomijając pogodę czasami:-D), rowery, rolki... u nas podobnie, Omar śmiga na rowerze, już odzyskałam krzesełko na rower i będziemy mogli wszyscy całą rodziną jeździć na wycieczki. Poza tym praca i brak czasu na wszystko :zawstydzona/y:
Pozdrawiam Was gorąco i ściskam mocno.
 
Do góry