reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
Hej Kobietki!!

Ja też słyszałam, że kiepski jest ten ministerialny podręcznik. Znając Julitki panią, to na tym nie poprzestaną.

Wesele sie udało i to bardzo. Poprawiny też. Jetsem zmęczona i powoli dochodzę do siebie. Nie mówiąc już o przejedzeniu...


Luandzia,
jak poszedł egzamin?
 
Witam
ja od wczoraj juz mam komplet w domu:-)
Donuś fajnie że wesele udane:tak:
co tam u Was dziewczyny słychac? jakie macie plany wakacyjne?
 
Dzień dobry kochane :) To ja, to znowu ja :)
jestem, żyję, mam się upalnie i moje dzieci też. Pozdrawiam Was gorąco i obiecuję że jak znajdę chwilkę to więcej napiszę co u nas (chociaż na FB jest prawie wszystko ) :-D
 
reklama
Nasze forum umieraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no właśnie dziewczyny gdzie się podziewacie??????????????

u nas wszysztko ok. Mateusz dziś miał już wznowienie treningów i miał 1 trening. Bardzo dobrze mu szło.Jestem pełna podziwu jakie postępy zrobił przez ten rok:tak:a pomyślec że rok temu nie chciał nawet słyszec o piłce nożnej a teraz to wszystko chce miec piłkarskie:-D
Ola od poniedziałku na wakacjach u teściowej wraca w piatek. Może od poniedziałku D będzie miał urlop i możiwe ze wyskoczymy w góry....
pogoda się u nas popsuła było dziś u nas burzowo i deszczowo:angry:
Dziewczyny meldowac się jutro wszystkie rano przy kawce choćby dzień dobry powiedziec:tak:
 
Do góry