reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam.
Przypomniałam sobie o BB :sorry: Ale wiecie, ja nie mam nic ciekawego do pisania. Jakoś dajemy radę. Jest ciężko, ale może kiedyś wyjdziemy na prostą.
Ojciec kupił mi auto i zastanawiam się jak je utrzymam :sorry:
 
reklama
Witam poweekendowo :)

Weekend nam minął miło i rodzinnie. Fajnie, naładowaliśmy akumulatorki sobą:-)
Wczoraj nas odwiedzili jeszcze teściowie, bo się stęsknili :-D

Za 2tyg. mamy komunie P. chrześnika. Niezły wydatek nam się szykuje.

Monia, powodzonka! Dawaj znać na bieżąco, jak tam u Was!

Majandra, smutno, ze u Was nie za dobrze:-(
 
Witam w słoneczny dzień.

U nas jako tako, od ponad tygodnia jeźdze rodziców autem, bo nasz znów u mechanika, tym razem cos gorszego, juz ponad 2 tyś jest a jeszcze nie jest złozony:angry: Jutro musze koniecznie oddac auto rodzicom bo wylatują do Turcji a czymś na lotnisko musza dojechać:baffled: .

u mnie z pracą dupa ....... ale wynajduję sobie nowe zajęcia więc w łeb nie dostaję, teraz głowę mi zajmują meble tarasowe z palet, które własnie sobie wykonuję:tak:

Weekend minął u nas tez fajnie, bo J miał sobote tym razem wolną, dostałam rower więc była przejażdzka rodzinna, bo od czasu kiedy Adaś w foteliku był wożony nigdzie razem na rowery nie jeździlismy, bo jednego dwukołowca było brak :rofl2:
Monia kciukasy z Matika
Donuś my i Monia też, ale za 3 tyg mamy komunię chrześniaków......... co dajesz? Kasę? Ja bym tez dała, ale wiem że mój chrześniak tych pieniędzy nie zobaczy, więc musze mu kupić, coś........
18 maja Adaś ma klasową wycieczkę, na której tez tym razem będę jako opiekun:tak: jedziemy tu. Strona główna | Sea Park Sarbsk
Donuś jak tam soczewki?

Aneta co się stało, że w ogóle sie nie zjawiasz tu?
 
meldujemy sie ze szpitala.o 11 dostaliśmy pokój i mogliśmy cos zjeśc ....Mateusz mówi że fajnie tu ale nie chce tu mieszkac bo tak bez rodziny........szpital stary żadnych rewelacji ale nie to najważniejsze .Dzis juz mu krew pobrali a jutro zabieg wiec siedzimy bezczynnie czekamy....
no my też idziemy na komunię i pustka w głowie co kupic a tez bym wolała coś kupic niz kasę dawac,,,brat powiedział że jak nie wiem co kupic to łańcuszek mogę(oni Oli tak kupili)
 
Witam się :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: wstyd mi, że tak Was zaniedbuję:zawstydzona/y: mam nadzieję, ze mi to wybaczycie:zawstydzona/y: wpadłam w jakiś taki wir, ze na nic mi czasu nie starcza, a to działka (bo dokupiliśmy drugą obok naszej - też chyba o tym nie pisałam), a to basen z młodą, a to angielski. A przez ostatnie dwa tygodnie jeszcze nowego auta dla siebie szukałam;-) W pracy ciągły młyn przez ten remont:confused: a jeszcze ciociami zostaniemy bo nasza Aga wreszcie się doczekała i jest w ciązy:-) więc oszczędzamy ją ile się da:tak: no ale jednocześnie szukamy kogoś na jej miejsce:tak: więc też jest zamieszanie. Poza tym, jakoś w ostatnim czasie życie towarzyskie bardzo nam sie ożywiło:szok::-D i ciagle albo my u kogoś albo ktos u nas, albo to u jednej na kawce to któraś u mnie i przez to czasu na net brak:sorry2:
Monia trzymam kciukasy za Mateuszka:tak:
Agus fajne to miejsce:tak: a co do auta to nie pamiętam co Wy macie ale opłaca sie Wam tyle w niego inwestować:dry: nie lepiej pomyśleć o czymś nowym (używanym)?
Donuś no to Julitka już ma branie:szok::-D;-):-) strach się bać co to będzie dalej;-):-D a co do Komuni to też myślę że łańcuszek to dobry pomysł:tak: ja tam tradycjonalistka jestem w tych sprawach:tak:
Majandra życzę Ci abyście wreszcie wyszli na prostą.
 
witam wczoraj Mati miał zabieg wszystko poszło gładko tylko ordynator powiedział ze wedzidełko malutko tylko podcieli a tych bocznych nic....powiedział że ta wada wymowy to nie wina wędzidełka:sorry2:że to słaby mięsień....dziwne bo 2 logopedów i nasza laryngolog mówiła co innego:dry: Mati po przebudzeniu pierwsze co chciał to luterko żeby zobaczyc i zaraz testował czy potrafi powiedziec R:-Dbył bardzo dzielny:tak::-):-):-) dziś juz wychodzimy czekamy właśnie na obchód i wypis :-)
Pozdrawiam
 
Witam,

ale sie tu ruszyło! aż miło mieć co czytac...

Po kolei:
Aguś, widziałam meble z palet, b. fajne są, tylko chyba cięzkie. Daj fotkę jak zrobisz. Widziałąm też świetne pufy z opon. Wygladaja bardzo elegancko i bogato.
Adaś pewnie będzie zadowolony z wycieczki i Ty skorzystasz. Ciekawe miejsce.

Dziewczyny, nie wiem, jak u Was, ale u nas taka standardowa stawka na komunie od chrzestnego to jest 1000zł!!!! Dajemy pieniadze.
Aguś, a może kup temu chrzśniankowi jakis tani laptop, kojarzę, ze to rodzinka nieciekawa, więc i takim się ucieszy.

Monia, szczęśliwego powrotu do domku.

Anetka, fajnie, że macie ciekawe zycie towarzyskie. Ja tak lubię, ale jakoś nie mam ostatnio czasu...
Znalazłaś autko?
My też szukamy :-)

Rozglądam się za rolkami dla siebie. Mam nadzieję, że jak już kupię, to nie bedą lezały w szafie.:zawstydzona/y:
 
Monia super, że już po wszystkim i wszystko poszło gładko:tak: Mati to mały bohater:-)
Donuś 1000 na komunie:szok: to ile na wesele?:confused::shocked2: co do autka to już mam:tak: w niedzielę kupiliśmy i nacieszyć się nie mogę:-)
 
Monia super, że już po wszystkim i wszystko poszło gładko:tak: Mati to mały bohater:-)
Donuś 1000 na komunie:szok: to ile na wesele?:confused::shocked2: co do autka to już mam:tak: w niedzielę kupiliśmy i nacieszyć się nie mogę:-)

Donus tą kwotą też mnie zszokowałaś, u nas chrzestni dają 500zł lub prezent w takiej cenie.

Aneta
chwal się autem ............... a co do naszego auta to on nie jest taki zabytkowy, a sprzedać za bezcen zepsuty nie opłacało się, teraz trochę nim pojeździmy ( ok 2 lata) i dopiero sprzedamy.

Donuś może i ciężke takie meble ale one i tak będa n tarasie ciągle stały :tak:

Monia gratki dla bohatera

Młodego coś rozkłada.................. wrrrrrrr......... jutro siedzi ze mną w domku a dalej to zobaczymy.

U nas dziś pięknie było, jak z dziećmi malowałam palety to trcohę się opaliłam:szok:
 
reklama
Do góry