reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

reklama
No to pomyślę nad farszem jeszcze...

a roboty - no jest trochę, ale jakoś nie wydaje mi się żeby bardzo dużo. Kazdy przychodzący coś przyniesie i będzie fajnie. Najgorsze że nie można zrobić większości wcześniej - tylko nadalej dzień, no dwa przed (tak jak uszka wczoraj polepiłam). Z resztą sama z zapałem się zgłosiłam :-D

Karp już jest, pasztecików jeszcze nie było.

Bleeeeeeeeee, ale leje...
 
medluje sie i ja:-)

w malej przerwie wskoczylam zobaczyc jak u Was postepy z robota:-D:-D

Oszukany sernik-eksperyment siediz w piekarniku. warzywa do ryby po grecku uduszone. rybka sie rozmraza, usmaze pozniej.

Julitka spi, choc wstala o 9.30:szok::szok:

jeszcze czeka an mnie odkurzanie i zmywanie podlog:crazy:
palnie w piecu i akpiel z JUlitka;-):-)

Tak czytam, że robicie przygotowania itp.................. a ja prócz krokietów nic nie robię :shocked2:( teściowa nie wie, że przywiozę)................. i tak sobie myślę, że Donakt też niegotująca w tym roku:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry: i podobnie jak my idzie /jedzie na gotowce:eek::eek::eek::eek::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

aaa, szukasz wspolnika dla zlagodzenia sumeinia;-):-D:-D:-D
Zgadza sie, ja nie szykuje prawie nic. na sile przekonalam mame, ze zrobie te rybe i placek. do tesciow nic nie biore, bo w zeszlym roku zorbilam rybe po grecku, a ze zadne z nich jeszcze w zyciu nie ajdlo, to jakos nie zamsakowalo, wiec sie nie wysilam juz.

Kolejne dni swiat tez poza domem, a i tak dostaniemy zarcia z onu stron tyle, ze do Nowego Roku wystarczy:tak:

Ja dziś kuchenno-domowy ciąg dalszy .

masz tej roboty, masz:szok::szok:

teraz jesteśmy w kropce bo młoda marzy o rowerku a M jej nagadał że napewno Mikołaj o tym wie i z pewnością ją nie zawiedzie:wściekła/y: a teraz kłopot a mówiłam głupkowi żeby nic jej nie obiecywał bo potem nie będzie odwrotu:wściekła/y:

my tak mielismy z pociagiem na Mikolaja. gdyby mala wczensiej nie wiedizlaa, to by sie nawet nie zorientowala, a tak to trzeba bylo jedzci po calym miescie za pociagiem:sorry:-tez tatus jej wygadal:-D:-D:rofl2:

Angelka znowu sie meczy z kupa:-(

szkoda jej, bo u nas tez sa takie chwile.:-(
nie pomaga jedzenie manadarynek, jablek? dawalas Lactulosum?

Donka S sie smieje,ze niedaleko P ma zalew to moga karpia sobie zlowic:-p

mnie sie juz odechcialo smiac, bo dopieor co wjechalo 80auto a P jest 94:szok::crazy:
gdyby nie siweta, to jeszcze OK, ale tyle mielismy panow na jutro, ze porobimy zakleglosci przy samochodzie itp itd:crazy::crazy: zeby na wigilie zdazyl

U nas 1 stopień na + i PADA śnieg

u nas +3 i od rana lal deszcz, a teraz troche ustalo. brzydko na dworze, bo brudno

ja zamrozilabym bez zadnych obaw,bo przeciez po rozmrozeniu gotowalas te grzyby

:tak::tak:

tak samo mama mi mowila miesem: jak robie kotlety z zamrozoengo schabu, to moge pozniej gotowe zamrozic, bo juz sa usmazone
 
ja też zrobiłam se przerwę:tak:ciiiiiii ale taką króciutką;-)
Kurier dojechał i dowiózł gry:-)więc wszystko z allegro przyszło przed świętami:tak:
my nic dzieciom nie mówimy co dostaną pod choinkę bo mogło by potem byc albo rozczarowanie albo tak jak u was pościg za konkretnymi prezentami:sorry:Ola dostanie laptopa edukacyjnego choc ostatnio coś mówiła że chciała by pod coinke lalke barbi calineczkę:eek:
 
dostanie laptopa edukacyjnego choc ostatnio coś mówiła że chciała by pod coinke lalke barbi calineczkę:eek:

dostanie za rok;-):-D

najgorsze jest, ze ja podalam adres tesciow, bo sie balaam, ze te prezenty przyjda jak bede w Kielcach. jak dojda dzis, to tesciu zdazy dowiezc, a jak jutro?:szok:
teraz Jultika tez nie wie co, ale ma obiecane przez tatusia:-p, ze prezent pod choinka bedzie:sorry:

Kobietki, nie wiem, czy znajde czas jutro, wiec

Wigilijny nadszedł czas,
całujemy mocno Was
chcemy złożyć Wam życzenia
w Dniu Bożego Narodzenia,
niechaj Gwiazdka Betlejemska,
która świeci Wam o zmroku
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym Roku!

Aldona, Julitka i Pawel
 
ja tez wam zycze wszystkiego najlepszego, zeby spelnily sie wasze wszystkie marzenia, zeby smutkow bylo malo a radosci cale mnostwo. zeby dzieci zdrowo rosly, zebyscie mialy czas dla siebie, zeby mezowie spelniali wasze zachcianki, zeby wam kaski nie brakowalo i wogole zycze wam samych milych chwil i usmiechow!!!

u mnie przygotowania do swiat jakos nie za specjalne. po nowym roku remontujemy kuchnie wiec teraz nie za bardzo sie wysilam ze sprzataniem, bo za miesiac powtorka. wigilie spedzamy wszyscy razem- ja, piotrus i M, tesciowa z facetem, mama z tata i bratem, szwagierka z corka i szwagrem. w sumie jestesmy 4 gospodynie i kazda cos robi wiec roboty malo. mi przypadla zupa grzybowa, troche ryb, troche salatki (te dwie potrawy kazdy robi dla siebie). dodatkowo robie gotowane miesko z przepisu majandry- juz stygnie po pierwszym zagotowaniu... i tyle. sledzie dzisiaj przywiozl mi tata, ryby zabite i oprawione dostarczyl wujek. choinke ubralismy wczoraj. jutro ugotuje zupe, usmaze ryby, pomyje podlogi i wypucuje lazienke i pol dnia bede sie robic na bostwo :-D wieczorem bede rzeska i wypoczeta. a! jeszcze sie musze zdrzemnac w poludnie razem z piotrusiem bo my wigilie konczymy zazwyczaj nad ranem jak sie nam juz cale zapasy wina skoncza dlatego musze byc wyspana :tak:
swieta spedzamy cale poza domem wiec luz blus! lece pakowac reszte prezentow i nyny!
papa!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wpadłam złożyć Wam życzenia i dać znak życia;-)
♥»________$$
♥»_______$__$
♥»______$____$
♥»_____$__♥♥__$
♥»______$_♥♥_$__________$$
♥»________♥♥___________$__$
♥»_____$$$$$$$$$______$____$
♥»_____$_______$_____$__♥♥__$
♥»_____$_______$$_____$_♥♥_$
♥»_____$______$__$______♥♥
♥»_____$_____$____$__$$$$$$$
♥»_____$____$__♥♥__$_$_____$
♥»_____$_____$_♥♥_$__$_____$
♥»_____$_______♥♥____$_____$
♥»_____$___$$$$$$$$$_$_____$
♥»___§§$___$_______$_$_____$$§§
♥»§§§§§$___$_______$_$_____$§§§§
♥»_§§§§$___$_______$_$$$$$$§§§
♥»___§§$$$$$_______$§§§§§§§§§
♥»_____§§§§$_______$§§§§§§§§
♥»___§§§§§§$$$$$$$$$§§§§§§§§§
♥»_§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
♥»§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
♥»_________§§§§§§§§§§§§
♥»___________§§§§§§§§
♥»_____________§§§§§
♥»______________§§§
♥»_______________§

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
by kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość
by sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość.:)
 
reklama
``````````{\
````````{\{*\
````````{*\~\___

____
```````{```\`<:<
:<:>:>
``````{~`*`\((((
((^^^)
`````{`*`~((((((
( `●`●
````{`*`~`))))))
)). _ ' )
````{*```*`(((((
(('\ ~
`````{~`*``*))))
)`.`\
``````{.*~``*(((
(`\`\))_.♥-.
````````{``~* ))) `\_.-'``
``````````{.__ ((`-*.*
````````````.*``
`~``*.
``````````.*.``*
```~`*.
`````````.*````.
````.`*.
````````.*``~```
``*````*.
```````.*``````*
`````~``*.
`````.*````~````
``.`````*.
```.*```*```.``~
```*``~ *.
..*``~``````````
`~`````*.
~~* ~~* ~~* ~~* ~~*.*


Gdy pierwsza gwiazdkę ujrzysz na niebie,
Wspomnij tych, co kochają Ciebie,
Gdy pierwsza zagaśnie, a druga zabłyśnie,
niech Was Aniołek od nas uściśnie !!!
I złoży serdeczne życzenia z okazji
Świąt Bożego Narodzenia!!!
 
Do góry