reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wskazania do cc przy dużej wadzie wzroku z “podziurawiona” siatkówka

Sprawdź w szpitalu, jakie mają procedury. Na cc zazwyczajasz masz umówić się wcześniej. W wielu i tak będzie badanie okulistyczne.
 
reklama
Miałam zaswiadczenie na podstawie którego moja lekarka ginekolog napisała mi skierowanie na cc. Chyba właśnie dużo od ginekologa już potem zalezy. Bedziesz rodzić w szpitalu w którym pracuje Twój lekarz prowadzacy?
 
Miałam zaswiadczenie na podstawie którego moja lekarka ginekolog napisała mi skierowanie na cc. Chyba właśnie dużo od ginekologa już potem zalezy. Bedziesz rodzić w szpitalu w którym pracuje Twój lekarz prowadzacy?
Hej, a czy jesteś w stanie podać lekarza okulistę który wystawił Ci to zaświadczenie? Jestem w bardzo podobnej sytuacji i szukam w Warszawie kogoś kto mi je wystawi. Moja ginekolog powiedziała że zgodzi się na poród sn tylko jeśli okulista napisze że bierze odpowiedzialnośc że nie stracę wzroku podczas sn, a żaden nie chce mi tego wystawić, a z drugiej strony nikt też nie stwierdził przeciwwskazań do CC. Zaznaczę że wolałabym rodzić przez CC. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi!
 
Do góry