reklama

Wspaniałe przepisy świąteczne wrześniówek :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez Melanie, 15 Grudzień 2005.

1. Melanie

Melanie Gość

Ja jeszcze nie przygotowywałam nigdy wigilii
    tzn pomagaam mamie i babci jak byłam młodsza
    ale jeszcze nie miałam takich świąt o jakich marzę
    czyli z moją najlbliższą rodziną: tylko Paris mój mąż i ja (a w przyszłości rodzeństwo Pariski ) :)
    co roku pielgrzymujemy a to u mojej mamy a to u teściów
    mieszkamy u mojego taty i tutaj wigilie przygotowuje moja babka
    jeszcze nie mamy swojego gniazka, gdzie będzie wszystko po mojemu i tak jak ja chce
    ale mogłabym się do tego przygotować ::) i zrobić wspaniałe potrawy za rok albo za dwa ::)
    a w tym roku skuszę sie na przyżądzenie jednej lub dwóch potraw, przygotuję je sama ;D
    i zabiore do teściów na wigilię
    może macie jakieś specjalne przepisy, którymi zechciałybyście się podzielić ? :)

2. edyta27

edyta27 O&M

Melanie, ja niestety Ci nie pomogę. Nie jestem najlepszą kucharką. Mój mąż gotuje znacznie lepiej.
    Tez bym z chęcią sama przygotowała wigilię i zaprosiła na nia rodziców i teściów bo ja lubię takie spędy rodzinne :) :)

3. reklama
  4. Kociak

Kociak Fanka BB :)

dobry pomysl :)
    kochane wrzesniowki jak macie jakies przepisy  ;D ;D ;D ;D
    Moze ja tez bym cos zrobila po raz pierwszy

5. isara

isara Gość

bo zaraz wyjdzie na to ze kazda z nas bedzie pierwszy raz robic :) ale chetnie zabłysnela bym przed tesciowa :) a jeszcze w pierwszy dzien swiat chrzciny padne na mordke :(

6. Kociak

no my w 2 moze na chrzciny zeby cos zrobic :(

7. Melanie

Melanie Gość

hehehe myślałam, że już tu znajdę z 10 przepisów, a tu klops :D każda czeka na przepisy :D :D :D

my też mamy chrzciny w 2 święto ale zapraszamy rodzinkę (ja niestety nie lubię spędów rodzinnych :p ) do restauracji na kawe i ciacho
    więc się nie narobię :D

może jednak, któraś umie gotować ??? :D :D :D

moja babka robi pysznego karpia na maśle z cebólką i kluski z makiem (te kluski, to taki makaron domowej roboty
    kluski są the best zawsze z moim tatą (mąż nie przepada )pożeramy je w ekspresowym tempie

8. Kociak

melanie ja ci moge dac tylko przepis na kawke i na nalesniki :)

9. Melanie

Melanie Gość

to tez umię :D
    no i to nie jest świąteczne :p
    we wielkanoc jest łatwiej, bo jajka każdy umie ugotować ;D

10. reklama
  11. grooha1

grooha1 Fanka BB :)

Ja w tamtym roku robiłam wigilię i było to istne szaleństwo. Pracowałam do 14, a moja mama do 19 i do tego czasu musiało być wszystko gotowe, ubrana choinka, ugotowane, usmażone, nakryte.
    My też co roku mamy dwie wigilie u rodziców i u teściów. W tym roku najpierw będziemy u teściów, więc w domu już nic nie gotuję oprócz sernika z kremem mniam...

12. Kociak

groha nie rob mi smaka mam ochote na cos slodkiego chodzi za mna ciasto jakies pyszne i nalesniki :)

Poleć forum