reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspaniałe przepisy świąteczne wrześniówek :-)

M

Melanie

Gość
Ja jeszcze nie przygotowywałam nigdy wigilii
tzn pomagaam mamie i babci jak byłam młodsza
ale jeszcze nie miałam takich świąt o jakich marzę
czyli z moją najlbliższą rodziną: tylko Paris mój mąż i ja (a w przyszłości rodzeństwo Pariski ) :)
co roku pielgrzymujemy a to u mojej mamy a to u teściów
mieszkamy u mojego taty i tutaj wigilie przygotowuje moja babka
jeszcze nie mamy swojego gniazka, gdzie będzie wszystko po mojemu i tak jak ja chce
ale mogłabym się do tego przygotować ::) i zrobić wspaniałe potrawy za rok albo za dwa ::)
a w tym roku skuszę sie na przyżądzenie jednej lub dwóch potraw, przygotuję je sama ;D
i zabiore do teściów na wigilię
może macie jakieś specjalne przepisy, którymi zechciałybyście się podzielić ? :)
 
reklama
Melanie, ja niestety Ci nie pomogę. Nie jestem najlepszą kucharką. Mój mąż gotuje znacznie lepiej.
Tez bym z chęcią sama przygotowała wigilię i zaprosiła na nia rodziców i teściów bo ja lubię takie spędy rodzinne :) :)
 
dobry pomysl :)
kochane wrzesniowki jak macie jakies przepisy  ;D ;D ;D ;D
Moze ja tez bym cos zrobila po raz pierwszy
 
bo zaraz wyjdzie na to ze kazda z nas bedzie pierwszy raz robic :) ale chetnie zabłysnela bym przed tesciowa :) a jeszcze w pierwszy dzien swiat chrzciny padne na mordke :(
 
hehehe myślałam, że już tu znajdę z 10 przepisów, a tu klops :D każda czeka na przepisy :D :D :D

my też mamy chrzciny w 2 święto ale zapraszamy rodzinkę (ja niestety nie lubię spędów rodzinnych :p ) do restauracji na kawe i ciacho
więc się nie narobię :D

może jednak, któraś umie gotować ??? :D :D :D

moja babka robi pysznego karpia na maśle z cebólką i kluski z makiem (te kluski, to taki makaron domowej roboty
kluski są the best zawsze z moim tatą (mąż nie przepada )pożeramy je w ekspresowym tempie
 
Ja w tamtym roku robiłam wigilię i było to istne szaleństwo. Pracowałam do 14, a moja mama do 19 i do tego czasu musiało być wszystko gotowe, ubrana choinka, ugotowane, usmażone, nakryte.
My też co roku mamy dwie wigilie u rodziców i u teściów. W tym roku najpierw będziemy u teściów, więc w domu już nic nie gotuję oprócz sernika z kremem mniam...
 
reklama
Do góry