reklama

Współczesne polskie małżeństwa - Pomożecie?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez cyranka, 24 Sierpień 2007.

1. cyranka

cyranka Początkująca w BB

Dzień dobry,
    Mam nadzieję, że nie przeszkadzam, bo trochę nie na temat.
    Nazywam się Magda. Studiuje zaocznie psychologię i właśnie piszę pracę magisterską o współczesnych polskich małżeństwach. Jak wiadomo to temat rzeka i z reguły wiele osób interesuje, jednak wcale nie jest łatwo znaleźć chętnych do wypełnienia ankiety ... a ja potrzebuje do swojego badania 100 par małżeńskich (a mam mniej niż połowę).

Dlatego chciałam prosić Was o pomoc:

Jeśli jesteś w związku małżeńskim i chciałabyś/chciałbyś pomóc w badaniach, to namów swojego małżonka/małżonkę do wypełnienia ankiety.
    Może Twoi znajomi mogliby jakoś pomóc.Zależy mi bardzo aby w badaniu wzięły udział osoby w różnym wieku,o różnych doświadczeniach i stażu małżeńskim.
    Wypełnienie ankiety zajmuje przeciętnie około 30 minut.
    W zamian za pomoc oferuje ogromną wdzięczność oraz zbiorcze wyniki (jak sądzę bardzo ciekawe :-) na przełomie października i listopada.

Poniżej zamieściłam linki do obydwu kwestionariuszy - dla mężczyzn i kobiet.

Badanie MA SENS jeśli kwestionariusz wypełnią OBOJE MAŁŻONKOWIE. Rzetelność badań zależy od tego, czy wypełnicie kwestionariusze bez porozumiewania się z partnerem. Zapewniam, iż badanie jest w pełni anonimowe.
    JESLI ZABRAKNIE CI CZASU - MOŻESZ WRÓCIĆ DO ANKIETY, KTÓRA PAMIĘTA NUMER IP KOMPUTERA.
    Udział w badaniu jest dobrowolny i w każdym momencie można zrezygnować bez żadnych konsekwencji.
    Osoby zainteresowane wynikami badań (całej grupy) proszę o pozostawienie adresu e-mailowego. Przewidywane zakończenie badania i podsumowanie wyników nastąpi w okresie październik - listopad br.
    Mój e-mail: cyranka@gazeta.pl

Bardzo dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu badania,
    Magda

Ważne!!!

Jeśli ktoś przerwie wypełnianie ankiety to może do niej wrócić później,
    bo serwis pamięta numer IP komputera.

WERSJA DLA KOBIET:
    Brak obs�ugi Cookies

WERSJA DLA MĘŻCZYZN:
    Brak obs�ugi Cookies

lub

WERSJA DLA KOBIET:

WERSJA DLA MĘŻCZYZN:

2. reklama
  3. cyranka

cyranka Początkująca w BB

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję za pomoc, dzięki której mogłam zrealizować swoje badanie. Zgodnie z obietnicą , wszystkim osobom, które wypełniły kwestionariusz i pozostawiły adres email wysłałam opis wyników. Jednocześnie bardzo przepraszam za opóźnienie, spowodowane trudnościami, których wcześniej nie przewidziałam.
    Mam nadzieję, że zebrane informacje będą dla Państwa interesującą lekturą.

Serdecznie pozdrawiam,
    Magda

Poleć forum