reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspólne odchudzanie;-)

I ja zaczynam dzisiaj dietę:) Takie postanowienie Noworoczne:) ciekawe jak długo dam radę hehe, wcześniej po ciaży zleciało mi 20kg ale teraz dowaliłam 3:( oj muszę jeszcze duzo popracować nad sobą...
 
reklama
spring lubię takie miłe niespodzianki, ale musiałaś być zaskoczona no nie?:tak: gratuluję:)))
Ewi powodzenia:-) trzymam kciuki!!!!
 
a ja się nie odważyłam wejść na wagę i od świąt próbuję wrócić do diety, ale łamię się wieczorem, znowu czekam na @ mam wtedy niepohamowany apetyt, a w nocy i tak budzę się głodna.W 2 święto zrobiłam nawet test ciążowy, bo od tamtej pory mam mdłości i czuję ciągły głód, ale wyszedł negatywny więc czekam na tą cholerną @!
 
a moim postanowieniem noworocznym jest regularne jedzenie ... póki chodziłam do pracy to mój dzien pod względem żywieniowym był bardzo regularny...a teraz to skupiam się na jedzeniu dla małego a o sobie zapominam... i mam tego efekty bo mimo że jem mniej to waga wcale nie idzie w dół...tak więc pełna mobilizacja do 4-5ciu posiłków dziennie:-)
 
a moim postanowieniem noworocznym jest regularne jedzenie ... póki chodziłam do pracy to mój dzien pod względem żywieniowym był bardzo regularny...a teraz to skupiam się na jedzeniu dla małego a o sobie zapominam... i mam tego efekty bo mimo że jem mniej to waga wcale nie idzie w dół...tak więc pełna mobilizacja do 4-5ciu posiłków dziennie:-)

ja też muszę... i definitywnie odstawić słodycze.. :tak:
 
Chcecie zjeść i moje? Po świętach mam całą szafkę słodyczy! Tyle nadostawałam i mąż codziennie znęca się nademną psychicznie i je przy mnie a wg. diety która poleciła mi Patik mogę tylko 75kcal czyli jedną pralinkę hahahaha

Pati nie wiem jak działa ta dietka ale ja mam na minusie po dwóch dniach -2 kg!!! A jem jak głupia co chwilę... No chyba że to choroba dodatkowo mnie wyszczupla hahaha
 
reklama
Do góry