reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolne wakacje lipcoweczek!!;-)

reklama
no ja szczerze wolałabym morze, bo je uwielbiam latem, bo nie mam auta i pksem czy pociągiem jechać z dzieckiem, wozkiem, bagażami chyba bym padła. A nad morze mam blisko ok 100km. Jednakże rozumiem Was kobitki, te które są z południa.
 
Może jakimś rozwiązaniem byłoby podzielic nas na dwie grupy? Wiadomo że fajnie byłoby spotkac się ze wszystkimi, ale z tego co czytałam to głównym problemem jest odległośc, albo poszukajmy złotego środka :-D:-D
 
No i tu jest problem. Wiele z nas jest w takiej samej sytuacji jak Dmuchawiec.... Czyli musi być blisko, bo będzie problem z dojazdem. Ale co zrobić skoro jesteśmy z różnych części Polski:confused: Jak dla mnie Mazury odpadają. Tam jest jeszcze trudniejszy dojazd niż nad morze, niestety. Może rzeczywiście jakiś "środek" wybierzemy? Są ładne jeziorka przecież w Polsce, i to położone bardziej na środku, a nie na krańcach ...
 
Dziewczyny wrzucajcie TU wszelakie informacje gdzie warto spędzić wspaniałe wakacje.
Wiecie.... jakieś extra ośrodki, hotele, miejsca...
Coś co z czystym sumieniem możecie polecić innym :tak:;-)
(Polska i nie tylko;-))

Jak się da to wrzucajcie tez adresy www.

:-)będę wdzięczna:-)
 
Dziewczyny ja mysle, ze jedynym rozwiazaniem jest zrobic kilka spotkan .... tak,zeby te z Pn, Pd, Wsch i Zach mialy w miare blisko. Wiem, ze to jest podzial na grupy i spotka sie tylko czesc dziewczyn ze soba, ale to lepsze niz wogole sie nie spotkac.... Ja akurat jestem mobilna.. wsiadam w samochod i jade... Jednak gdybym miala sama z Lena jechac pociagiem z wozkiem i calym majdanem rzeczy to bym zrezygnowala...I rozumiem dziewczyny, ktore maja kiepskie dojazdy do jakis miejsc.. poprostu taka podroz z malym dzieckiem pociagiem czy autobusem to meczarnia dla kobiety...

A i nie wiem czy sezon wakacyjny to dobry pomysl!! Mysle,ze wtedy wszedzie sa tlumy.Wezmy pod uwage,ze nasze dzieci w wakacje pewnie beda chodzic. I nie bedzie tak fajnie jak teraz -wsadzi sie do wozka i bedzie mozna sobie gadac... Tylko bedzie trzeba miec oczy dookola glowy otwarte.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie wakacje zbliżają się wielkimi krokami i fajnie byłoby się zorganizować. My mamy juz zaplanowany początek lipca bo wtedy są urodziny Bartka a potem jedziemy nad morze. Już nie mogę się doczekać. Jeśli któreś z Was też wybierają się nad Bałtyk do Tromiasta lub na Półwysep to chętnie bym się spotkała :tak::-)
 
Do góry