reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wspolne wakacje lipcoweczek!!;-)

reklama
Ewa- ja polecam wyjazd w ciepłe kraje, pogoda gwarantowana! Uważam, ze takie wakacje czesto nie kosztuja wiele wiecej niz pobyt u nas nad morzem + dojazd + wyżywienie i napoje. My własnie wrócilismy z Fuerteventury ( Wyspy Kanaryjskie) i było cudownie. Cieplutko, plaża super, piaszczysta, szeroka, Olivia potrafila godzinami bawic sie w piasku, a my leniuchowalismy na lezakach ;) Lot samolotem, mimo, że długi bo 5 godz., malutka b. dobrze zniosła. Strasznie się obawiałam zmian ciśnienia, problemów z uszami i niepotrzebnie. Naczytałam sie troche o podróżowaniu z małymi dziecmi samolotem i było tak jak pisali : maluchy znosza lot lepiej niż my dorosli. My na pewno wybierzemy sie jeszcze gdzieś na wakacje zanim mała skonczy 2 latka, bo wówczas nic za nią nie płacimy. Myślę o Majorce, kocham tą wyspę, ale słyszałam od znajomych, że całkiem fajnie jest w Bułgarii, plaże też piaszczyste i jest niedrogo. Wiec warto pomyslec o takim wyjezdzie!

A w ogóle dziewczyny przepraszam, że nie pisze czesciej, ale praca, dom i dziecko zajmują mi wiele czasu...
 
EWA ja tez polecam wyjechac zagranice, bo cenowo wychodzi mniej wiecej tak samo jak w Polsce, a nawet czasem taniej... pogoda gwarantowana... tylko nie polecam jechac w sezonie, bo dla dziecka moze byc za goraco.. za to maj, czerwiec czy wrzesnien super.. My za 2tyg znow ruszamy na ponad 2 msc grzac tylki .. co do lotow samolotem to zalezy od dziecka.. ja pierwsze loty wspomninam super potem coraz gorzej... a te ostatnie srednio-kiepskie...bo dziecko nei chce jzu tak grzecznie siedziec w samolocie .... pamietaj tez, ze do 2r.z. masz wyjazd dla dziecka za darmo, ewentualnie 10% ceny biletu lotniczego doroslego.. chyba,ze tanie linie to ok.20euro sobie licza
 
oj wy już o wakacjach myślicie, ja jeszcze w ogóle się nad tym nie zastanawiałam, bo nie wiem jak to z kaską będzie, ale wakacje za granicą też mi się marzą:tak::tak:
 
No tak, tylko, że my teraz nigdzie nie polecimy, bo mężul pisze prace doktorancką i nie wiadomo kiedy skończy, kiedy obrona i w ogóle. Do tego dochodzą Tomka problemy z uszami - nie wiem jak to by było w samolocie jak on ma cały czas płyn w tych uszach. Więc pewnie pozostanie nam wyjechać latem - a latem to tak jak piszecie - i ceny i temperatury wyższe...
 
EWA mysmy byli w tamtym roku w chorwacji i tez na piaszczystej...wkleilam foty po wakacjach to zerknij...piaszczyste tez sa,moze nie tyle co kamienie-ale sa...

My w tym roku chcemy tunezja albo egipt-jeszcze myslimy..
a co do cen w PL to sie zgodze ze za granica tyle samo wyniesie a pogoda gwarantowana...
 
Ewus jezeli ci chodzi jeszcze wyjazd za granice po glowie, to moze zerknij sobie na Adriatyk we Wloszech, dojazd autkiem jak najbardziej mozliwy- w zeszlym roku znajomi jechali tyle samo co inni nad polskie morze- wiele osob tam jezdzi i slyszalam pochlebne opinie. Jezeli z malym dziecmi to najlepiej koniec czerwca i koniec sierpnia, bo tam potrafi byc bardzo cieplo. Duzo atrakcji dla najmloszych i jak dobrze poszukac to znajdzie sie cos w podobnej cenie co u nas. Jednak najwazniejsze to gwarancja pogody (mam uraz po tym jak sie wybralam na tydzien nad polskie morze i 5 dni lalo ;-):-))

Najwiecej slyszalam o Bibione, ale jezdza tez do Rimini i innych sasiednich miejscowosci.
Na plazy mozna jak najbardziej budowac zamki YouTube - Strand von Bibione (VTI), Sommer 2010
 
hej tak przeleciałam szybko ten wątek i widzę, że był zapał na spotkanie.. może coś w tym roku by się zorganizowało? Niedaleko Gniezna jest fajny ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem w Skorzęcinie :-) środek Polski, może by się któreś skusiły i byśmy na lato na jakiś weekend piątek sobota niedziela czy jak to pasuje zrobić taki wypad :-)
 
Ja za malolata jezdzialm do Włoch wlasnie Rimini i okolicznych miejscowosci :-) fajnie bylo
EWA tak jak ANNIA pisze moze faktycznie lepiej do Włoch, zwlaszcza ze moze byc od Ciebie szybciej , bo drogi zagranica lepsze, niz tłuc sie przez Polske nad Bałtyk.
Jesli chodzi o Włochy to ja zakochalam sie w miejscach nad jeziorem GARDA :-) i tam wcale nie jest daleko :-)http://www.google.pl/images?hl=pl&r...C9GIea8QO35fz0Cw&ved=0CHAQsAQ&biw=839&bih=407 a tam jest slicznie.... My bilismy w Riva del Garda -pn czesc jeziora
 
Ostatnia edycja:
reklama
Stopi a wieje tam coś? bo mój mąż uparł się, że chce popływać na desce, po kilku latach przerwy marzy mu się wyjazd gdzieś gdzie na 100% będzie wiało.
 
Do góry