reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wspólne zabawy z dziećmi

niegrzeczna

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
mam problem i mam nadzieje, że ktos podsunie mi pomysł. Niedługo organizuje przyjęcie dla mojego 9-letniego syna. I właśnie tu zaczyna się problem. Jak zorganizować najlepiej czas dla kilku wymagajacych chłopców? Jeden pomysł już mam, a miwnowicie wspolnie organizowanie konkurencji i różnych zawodów z wykorzystaniem poleconych przez kolezankę wyrzutni NERF. Bardzo atrakcyjny pomysł i na pewno dający wiele mozliwości zabawy, a do tego bardzo bezpieczna zabawa. Super zabawa dla całej rodziny, a na pewno idealna na dzieciece imprezy. Jakiś jeszcze pomysł?

reklama

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jeżeli Nerf to dobry pomysł (tu mam nadzieje, że będziecie trafiać do celu, a nie do siebie), to może jakieś proste gry z kontrolerami ruchu (tańce)?

marusiaczek

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
mata do tańczenia też może być super pomysłem, nerfy są ok, ale ile musisz mieć tych wyrzutni żeby "zaspokoić" wszytskich chłopców? lepiej zorganizuj jakiś tor przeszkód z krzeseł, kocy, stolika, może dokup tylko tunel? poza tym gry planszowe itp. a prawda jest taka że dzieciaki same sobie doskonale poradzą bez twojej pomocy:) mając zabawki, auta, Ben10ny;) i inne gadżety na topie:)

Eminem

Fanka BB :)
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
o tak zgadza się:) poza tym, wymyslanie zabaw przez rodziców jest fajne do pewnego momentu, potem to już średniawka, taki szkolniak w wieku 7-8lat, już woli sam takie rzeczy zorganizować, jak zabawy:)

santopelek

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Fajne są takie przyjęcia tematyczne, np piracka impreza, dzieci moga przyjśc przebrane, odpowiednie dekoracje w domu, jakas zabawa w poszukiwanie skarbu, tzn zeby był ogolny zarys pomysłu i kilka rezerwowych rozwiązań jak maluchy zaczną się nudzić.
Wiekszość inicjatywy powinna być jednak w rękach dzieci, np dac im materiały i maja jakieś zadanie do wykonania :)

Kiulik

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Pomysł z imprezą tematyczną super. Poza tym dzieci powyżej 4-5 lat same już doskonale sie potrafią sobą zając mając do dyspozycji klocki, samochodziki, roboty, lalki, wózki itd. :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Zabawki za zero złotych, czyli najfajniejsze pomysły na wspólne zabawy Potrzebuję porady 7
M Jak zorganizować dziecku wspólne zabawy z innym dzieciaczkami Ogłoszenia - Warszawa 0
K Wspólne spacery Potrzebuję porady 0
S Wspólne wyprawy z dziećmi, wakacje, Kto chętny? Samotny tata i 7-latka Mamy wędrowniczki 0
karolyn1987 Wspólne spacery, pogaduchy Kraków 1
Shae Także szukam mam na wspólne spacery - Włochy, Ochota Warszawa 1
AnCia93 Wspólne odchudzanie;-) Dzieci urodzone w marcu 2011 515
ulisia UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem? Archiwum mam październikowych'10 85
natala2809 może znów zaczniemy wspólne odchudzanie? Diety, diety 15
Mythopoeia Czy mogę dawać dziecku jedznie do zabawy? Potrzebuję porady 5
J Kuchnia do zabawy Roczniaki i dwulatki 10
aniaslu Zabawy paluszkowe, czyli jak wesprzeć rozwój niemowlaka i starszaka Temat tygodnia 0
U Zabawy urodzinowe Potrzebuję porady 3
U Jakie znacie fajne zabawy dla dzieci, jak spędzacie czas w swoimi pociechami Potrzebuję porady 1
Stafia Wiecznie niegrzeczne dziecko w przedszkolu?! Przedszkolaki 6
mazak100 Zabawki ogrodowe i trampoliny Przedszkolaki 17
M Leśne zabawy w Lasku Marcelińskim Poznań 0
M Dziwne zabawy powtarzane rutynowo u 6ciolatka Potrzebuję porady 2
Mirka78 Kącik rozrywki Maluszków: piosenki, wierszyki, zabawy, zabawki :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 22
D Zabawy -nauka mowy, części ciała? Roczniaki i dwulatki 5
Akka666 pomysły na dorosłe zabawy...;) Rozmowy o seksie 50
M Książeczki, bajeczki, zabawy, kultura i sztuka czyli o organizowaniu czasu maluchom Dzieci urodzone w sierpniu 2012 35
Rozyk Książeczka kucharska dla dzieci do gotowania, rysowania i zabawy Żywienie 0
kurczak1305 Zajęcia,zabawy z naszymi dziećmi Archiwum maj 2010 7
Pysia29d ogromna senność i przemęczenie,niechęć zabawy z 2 latkiem Roczniaki i dwulatki 10
nadalka Zabawy i inne psikusy ;p Dzieci urodzone w lipcu 2012 12
K jakie zabawki/zabawy pomogą w nauce chodzenia? Rozwój i zabawy 22
madziul85 2latek nad morzem- strój/zabawy/akcesoria Roczniaki i dwulatki 7
F Zabawy naszych maluszków Dzieci urodzone w grudniu 2011 26
E zabawy i ćwiczenia z maluszkiem Dzieci urodzone w styczniu 2012 60
onanana Rozrywka czyli zabawy z naszymi maluszkami:)) Dzieci urodzone w listopadzie 2011 36
N najciekawsze gry i zabawy edukacyjne Przedszkolaki 68
gosiawaszak1 zabawy dla 3-latka Trzylatki 24
K Zabawy andrzejkowe dla dzieci Ogłoszenia tylko tutaj 0
M spacer i czas poświęcony na zabawy- 5 miesięczniak Rozwój i zabawy 4
liliada zabawy urodzinowe dla 4 latka Przedszkolaki 7
kati83 Zabawy z dziećmi, rymowanki, piosenki itp. :-) Dzieci urodzone w czerwcu 2011 160
Corin Zabawy z maluchami Dzieci urodzone w lipcu 2011 10
T LETNIE PROMOCJE w Krainie Zabawy TĘCZA Ogłoszenia - Warszawa 0
Butterfly88 Zabawy, zabawki i inne "atrakcje" wczesnego dzieciństwa ;-) Dzieci urodzone w lipcu 2010 4
M Bergen - miejsca, zabawy, imprezy dla dzieci z rodzicami. Mamy z Norwegii 0
damqelle Zabawki i zabawy naszych dzieci Dzieci urodzone w styczniu 2011 98
lenaDTR ZABAWY czerwcowych brzdąców i nie tylko;) Dzieci urodzone w czerwcu 2010 1
Alicja z Krainy Czarów Na pogodę i niepogodę czyli pomysły na zabawy z maluchami Dzieci urodzone w październiku 2010 301
T Kraina Zabawy Tęcza zaprasza 6 stycznia! Ogłoszenia - Warszawa 0
M Zajeciai zabawy w domu Trzylatki 1
dronka83 Zabawy z naszymi maluszkami Dzieci urodzone w marcu 2010 41
K Czytanki, rymowanki, zabawy Dzieci urodzone w grudniu 2009 34
A Zabawy dla czterolatka!!! Przedszkolaki 22
enka75 Zabawy i zabawki naszych dzieciaczków- polecane i odradzane dzieci urodzone we wrześniu 2009 169