reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wspólne zabawy z dziećmi

niegrzeczna

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2012
Postów
19
mam problem i mam nadzieje, że ktos podsunie mi pomysł. Niedługo organizuje przyjęcie dla mojego 9-letniego syna. I właśnie tu zaczyna się problem. Jak zorganizować najlepiej czas dla kilku wymagajacych chłopców? Jeden pomysł już mam, a miwnowicie wspolnie organizowanie konkurencji i różnych zawodów z wykorzystaniem poleconych przez kolezankę wyrzutni NERF. Bardzo atrakcyjny pomysł i na pewno dający wiele mozliwości zabawy, a do tego bardzo bezpieczna zabawa. Super zabawa dla całej rodziny, a na pewno idealna na dzieciece imprezy. Jakiś jeszcze pomysł?
 
reklama
Jeżeli Nerf to dobry pomysł (tu mam nadzieje, że będziecie trafiać do celu, a nie do siebie), to może jakieś proste gry z kontrolerami ruchu (tańce)?
 
mata do tańczenia też może być super pomysłem, nerfy są ok, ale ile musisz mieć tych wyrzutni żeby "zaspokoić" wszytskich chłopców? lepiej zorganizuj jakiś tor przeszkód z krzeseł, kocy, stolika, może dokup tylko tunel? poza tym gry planszowe itp. a prawda jest taka że dzieciaki same sobie doskonale poradzą bez twojej pomocy:) mając zabawki, auta, Ben10ny;) i inne gadżety na topie:)
 
o tak zgadza się:) poza tym, wymyslanie zabaw przez rodziców jest fajne do pewnego momentu, potem to już średniawka, taki szkolniak w wieku 7-8lat, już woli sam takie rzeczy zorganizować, jak zabawy:)
 
Fajne są takie przyjęcia tematyczne, np piracka impreza, dzieci moga przyjśc przebrane, odpowiednie dekoracje w domu, jakas zabawa w poszukiwanie skarbu, tzn zeby był ogolny zarys pomysłu i kilka rezerwowych rozwiązań jak maluchy zaczną się nudzić.
Wiekszość inicjatywy powinna być jednak w rękach dzieci, np dac im materiały i maja jakieś zadanie do wykonania :)
 
Pomysł z imprezą tematyczną super. Poza tym dzieci powyżej 4-5 lat same już doskonale sie potrafią sobą zając mając do dyspozycji klocki, samochodziki, roboty, lalki, wózki itd. :)
 
reklama
Do góry